Новости Ровно / Общество / Районне свято “з народної криниці” показало чим пишається дубенщина

Районне свято “з народної криниці” показало чим пишається дубенщина

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цієї неділі, 13 вересня, жителі та гості Дубенщини з'їхалися до районного центру на фольклорне свято “З народної криниці”, яке краяни відзначають кілька років поспіль.

Поблизу районного будинку культури селищна та сільські ради району розмістили виставки місцевих майстрів — живопис, вишивка, ткацтво, декоративно-прикладне мистецтво, ковальство тощо. Особливою увагою гостей свята користувалися столи з шедеврами української кухні.

Свято розпочалось хореографічною композицією «Сільський двір» у виконанні зразкового танцювального колективу «Калинонька».

Понад сотня дітей у вишиванках пройшли від Іллінського собору та Луцької брами з жовто-синіми кульками. Після урочистого виконання гімну України дітки випустили кульки в небо.

В заході взяли участь голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк, заступник голови райради Олександр Козак, народний депутат України Олександр Дехтярчук, Дубенський міський голова Василь Антонюк, голова Млинівської РДА Алла Черній, голова Демидівської РДА Сергій Радченко, директор Рівненського Офісу реформ Руслан Сивий.

Оглядова комісія, до складу якої ввійшли працівники районної ради та райдержадміністрації, ознайомилась з усіма представленими на святі виставками. Тож переможцями в номінації «Краща виставка» стали Тараканівська, Рачинська та Привільненська сільські ради. Найсмачнішими стравами похвалились Плосківська, Мирогощанська та Рачинська сільські ради, за що й отримали перемогу в номінації «Шедеври української кухні».

Святковий настрій гостям забезпечували виступи творчих колективів Дубенського краю.

В рамках святкування районного свята “З народної криниці” вихованці тренера Івана Ілюся (Дубенська районна ДЮСШ) провели показові виступи з вільної боротьби в двох вікових групах.

Серед бажаючих проведено змагання з армреслінгу та шашок.

Учасники змагань були нагороджені призами. Найстаршого учасника змагань відзначено особливим подарунком.

В ході заходу було відзначено грамотами та подяками голови райдержадміністрації та районної ради керівників агроформувань, великих підприємств, організацій, які долучились до організації свята та надають волонтерську допомогу АТО.

Протягом свята волонтерами проводився збір коштів на придбання пального

волонтерам для поїздки в АТО — 3140 грн. та на лікування Романа Кубишкіна — 1500 грн.

По завершенню свята селищна, сільські ради району передали продукти тривалого зберігання волонтерам, які цього ж дня відправились на схід України.
14 сентября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Дубенщина гостинно запрошує всіх на свято

13 вересня 2015 року о 12.00 годині біля районного Будинку культури відбудеться районне фольклорне свято «З народної криниці».

Нагороди для ветеранів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав постанову про відзначення ювілейною медаллю визволителів білоруської землі від окупантів. Відзнаки про героїзм отримали і 3 ветеранів, які сьогодні

Допомога не припиняється

Дубенський район від початку проведення антитерористичної операції на Сході України надав допомогу військовослужбовцям на суму 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Відзначили кращих людей Дубенщини

Вже 9 років поспіль з ініціативи голови Дубенської районної ради Олександра Дехтярчука відбувається урочиста церемонія вручення відзнаки громадського рейтингу Дубенського району «Золотий колос».

Військовослужбовці з Дубенщини вже у бронежилетах

Голова Дубенської райдержадміністрації та голова Дубенської районної ради висловлюють подяку небайдужим громадянам, які підтримали ініціативу та зробили благодійні внески для придбання бронежилетів