Новости Ровно / Общество / Відпочинок дітей з району у польщі

Відпочинок дітей з району у польщі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З 13 по 26 серпня 35 дітей та 4 супроводжуючих відпочивали в Краківському повіті Республіки Польща. До групи ввійшли діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції.

Усі дітлахи повернулися здорові, сповнені найкращими враженнями, емоціями від спогадів про відвідування Вавелю, Національного Ойцовський парку, Соляної копальні в Велічці, Краківського зоопарку, музею польських літаків. Більшість дітей вперше відвідали аквапарк, лунапарк, парк мініатюр та боулінг. 15 серпня брали участь в конкурсі “Чудова сила квітів”, де представили свої букети та стали лауреатами конкурсу. 19 серпня діти їздили на День України в центрі Кракова.

Дубенська райдержадміністрація висловлює подяку старості Краківського повіту Йозефу Кривожеці, вчителям Об’єднання понад гімназійних шкіл в Гебултові - Катажині Сулко, Малгожаті Каміньській, Артуру Заможиску, Томеку Дудеку, Казімежу Бештоху та всім працівникам школи, які дбали про дітей під час відпочинку. Особлива вдячність всім членам Краківського сейму, що знайшли фінансову можливість прийняти наших дітей на високому рівні.

Діти та батьки вдячні за подарунки польських друзів.
01 сентября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині минулого року працевлаштували 85 неповнолітніх

Серед громадян, які звертаються до служби зайнятості, особливої уваги потребують неповнолітні та діти-сироти. У 2014 році на обліку перебували 140 безробітних, які на дату звернення до центру

У Рівному відкрито виставку світлин дітей учасників АТО фотопроекту «Різдвя ...

Цими вихідними, у Рівненському театрі ляльок відбулось відкриття виставки світлин дитячого фотопроекту «Різдвяне Диво-2015″, в якому взяли участь діти, чиї батьки захищають незалежність України

Діти переселенців із Сходу України та Криму на Різдво отримають подарунки

838 дітей-переселенців, що зараз перебувають на Рівненщині, отримають різдвяні подарунки із Німеччини та Ірландії. Окрім цукерок, діти отримають засоби гігієни – зубні пасти, мило, шампуні.

Діти зі східних областей відвідали цирк Шапіто «Вогні Києва»

27 вересня рятувальники Держслужби з НС вже традиційно запросили дітей з багатодітних родин, які тимчасово проживають у Рівному, на виставу до цирку Шапіто «Вогні Києва».

Як мистецтво рятує рівненських дітей та їх батьків

Сцена лікує. Це ще раз підтверджують діти з порушеннями опорно-рухового апарату. Вихованці профільного центру навчаються у літературно-мистецькому клубі "Крок". Сьогодні діти влаштували творче свято
Популярные новости