Новости Ровно / Общество / Бродячі собаки заполонили Квасилів

Бродячі собаки заполонили Квасилів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З кожним наступним роком ситуація з бродячими собаками в Квасилові стає усе більш загрозливою та некерованою. Безпритульні тварини почуваються справжніми господарями в дворах багатоповерхівок та на дитячих майданчиках. Нерідко собаки зграями кидаються на перехожих, кусаючи людей, у той час, як влада селища не може, чи не хоче вирішувати проблему.

За словами мешканця Квасилова, робітника Михайла, від укусів собак в селищі постраждало вже чимало людей:

- Через засилля бродячих собак мешканці нашої дев’ятиповерхівки вже давно не можуть почувати себе спокійно. Одна з собак вже покусала мене, мою дружину і знайомого. До лікарів ми не зверталися. Сподіваюся, вона була не скаженою. Подібні випадки трапляються регулярно. Тварини дуже часто поводяться агресивно, навіть ті, які нібито стерилізовані. Крім того, заважають собаки і спати. Починаючи з шостої години ранку зграї собак влаштовують страшений гавкіт, будячи увесь будинок. І нікуди подітися від цього не можна.

Неодноразово нападали бродячі собаки і на квасилівчанку Тетяну:

- Нещодавно одна з них ледь не вкусила мене за ногу. На щастя, обійшлося затяжкою на штанах. Також був випадок, коли на моїх очах, на дитячому майданчику за будинком по Молодіжній, 46 ця ж собака накинулася на хлопчика. Дитина дуже перелякалася та почала плакати. Добре, що дорослі її відігнали і цим все обійшлося. Чия дитина буде наступною?

Безробітний Сергій розповідає, що інколи боїться вийти з квартири на вулицю через зграї собак, що збираються під будинком:

- Особливо агресивними вони є рано-вранці, а також у вечірній час. Собаки влаштовують страшений гавкіт, бігають за мотоциклами та велосипедами, кидаються на людей. Жити в таких умовах стає дедалі важко і небезпечніше. Є кілька мешканців будинку, які регулярно підгодовують бродячих псів. Їх собаки вважають своїми хазяями, а от до усіх інших людей ставляться дуже вороже. Якщо проблему й надалі не вирішувати і робити вигляд, що нічого не відбувається, усе може закінчитися дуже трагічно.

Як бачимо, ситуація із бродячими собаками в Квасилові цілком вийшла з-під контролю. Люди не можуть почувати себе у безпеці на вулицях селища. Звісно, подібна проблема є досить актуальною не лише для Квасилова, але й для багатьох інших населених пунктів. Різниця лише у підході влади до вирішення цього питання. Приміром, у Рівному велику кількість собак стерилізують волонтери із Австрії, в обласному центрі існують спеціальні організації, що опікуються захистом тварин, триває робота над будівництвом притулку для бездомних псів. А що у нас? Чого ж очікують очільники Квасилова? Невже нових випадків покусаних дітей та дорослих на вулицях селища?

Прес-служба громадської організації «Новий Квасилів»
28 августа 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівняни висловилися за гуманне поводження з бродячими собаками

47 відсотків опитаних мешканців міста не підтримують ідею знищення в Рівному безпритульних собак, а 43,4 відсотка висловилися за те, що бродячих тварин таки необхідно всипляти.

Працівники квасилівського підприємства пікетували податкову

Кілька сотень працівників квасилівського меблевого підприємства ТОВ «Морган Феніче» вирушили сьогодні, 12 листопада, до Рівного, де влаштували пікет під стінами Рівненського обласного управління

Мікрорайон Північний в Рівному окупували стада бродячих псів

Практично більшість перехресть на Північному, зокрема Шухевича, Дундича, Черняка, окупували бездомні пси.

Притулку для собак 'Надія' потрібна допомога

Притулок для собак 'Надія' у Рівному організувала пенсіонерка Аліса Мамчур на вулиці Млинівській. У ньому вже збудували 50 метрів огорожі. Гроші на це притулок отримав від небайдужих людей, але

Рівне заборгувало ветеринарам за стерилізацію безпритульних собак

На вулицях Рівного за приблизними підрахунками 2-3 тисячі безпритульних собак. І щороку популяція чотирилапих безхатченків зростає. Нині їхні права захищає Європейська конвенція про захист домашніх
Популярные новости