Новости Ровно / Общество / У Рівному розпочався осінній призов

У Рівному розпочався осінній призов

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Військовий комісар Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Царук оприлюднив наказ про призов на строкову військову службу юнаків, громадян України 1995 року народження, яким до 30 листопада 2015 року виповниться 20 років, та старших чоловіків, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення або відстрочку, або не призваних раніше. Наказ він підписав 3 серпня, а отже його вже почали виконувати.

Призовники, які отримають повістки, повинні прийти на призовну дільницю в час, що зазначений у ній. А ті, хто не отримав особистих повісток, повинні прибути до військового комісаріату за місцем реєстрації в десятиденний термін від дня початку призову, визначеного Указом Президента України, і мати при собі документи, які засвідчують особу. Громадяни, які ухилятимуться від призову або не прибудуть до військового комісаріату, понесуть відповідальність згідно з чинним законодавством, – попередив у наказі воєнком.

Строковиків в АТО не відправлятимуть. Торік про це на всю країну заявив Президент. Як кажуть у військкоматі, у війську твердо дотримуються обіцянки свого Верховного Головнокомандувача. На фронт строковики можуть потрапити лише за особистим рапортом, як добровольці.

Сергій СНІСАРЕНКО
10 августа 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині призов на військову службу триває

На Рівненщині триває призов громадян на строкову військову службу. Станом на сьогодні до лав Збройних Сил України та інших військових формувань направлено 496 молодих людей.

Михайло Твердохліб: у нас достатньо патріотів, які хочуть захищати Україну

Мобілізація на Рівненщині йде за планом. У цьому запевнив тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату Михайло Твердохліб.

На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів

Часткова мобілізація: що це означає для населення?

Верховна Рада затвердила указ виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова №303 від 17 березня "Про часткову мобілізацію". За прийняття відповідного законопроекту № 4466

Сотні жителів Рівненської області прибувають до військових комісаріатів та ...

Бажаючих боронити територіальну цілісність Україну багато, вони різного віку та з різними політичними поглядами.