Новости Ровно / Общество / Дитсадки дубенщини отримали сучасні компютери

Дитсадки дубенщини отримали сучасні компютери

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
6 дошкільних закладів, створених в селах Дубенського району за грантовим проектом транскордонної співпраці, 6 серпня ц.р. отримали шість ноутбуків, колонки, оптичні мишки та портфелики кожному з дошкільнят.

Довідково: Шість садочків Дубенщини (у селах Онишківці, Птича, Нова Носовиця, Заруддя, Листвин, Здовбиця) відкрито завдяки перемозі в конкурсі проектів Програми транскордонної співпраці: Польща-Білорусь, Україна 2007-2013. За кошти міжнародного донора в кімнатах, де займаються діти зроблено ремонт, закуплено меблі, олівці, фарби та інше приладдя.
07 августа 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Любліні підписано декларацію про співпрацю із містом Рівне до 2020 року

Днями офіційна делегація представників Виконавчого комітету Рівненської міської ради вже вдруге взяла участь у щорічному Конгресі ініціатив Східної Європи.

На «утриманні доріг» розтратили понад 1,7 млн грн

Органи прокуратури Рівненщини продовжують виявляти правопорушення при використанні бюджетних коштів на утримання та ремонт доріг області. Всього, з початку 2014 року прокуратурою області

Діти героїв «Небесної Сотні» та загиблих під час АТО отримали шкільні рюкза ...

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок та рівненський підприємець Андрій Трохимович до 1 вересня вручили рюкзаки та шкільне приладдя дітям загиблих на Майдані та під час АТО.

На Рівненщині чоловік втопився разом з вантажівкою

Це сталося 13 червня у селі Заруддя Дубенського району.

«Google» проведе семінар для чиновників Рівненщини

Представники «Google Україна» 28 травня проведуть у Рівному освітній семінар. Захід відбувається в рамках програми «Цифрове перетворення Рівненщини», ініційованої компанією «Google Україна» у
Популярные новости