Новости Ровно / Общество / Майже 4 тисячі пільговиків Рівного вже можна назвати колишніми

Майже 4 тисячі пільговиків Рівного вже можна назвати колишніми

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Листи «щастя» про скасування пільг в оплаті житлово-комунальних послуг міське управління праці та соцзахисту вже написало та почало відправляти 3819 рівнянам, які нині втратили право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг.

Чому вони втратили таке право, нашій газеті розповіла начальник відділу персоніфікованого обліку управління праці та соцзахисту Наталія Шиляєва. Причина в тому, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика на одну особу перевищує суму, яка дає право на податкову соціальну пільгу, тобто 1710 гривень.
Загалом же з майже 30 тисяч пільговиків Рівного підпала під зміни майже половина. Їхні доходи перерахували і зіставили з пільгами, отже й вибрали тих 3819, яких попередили про скасування пільг. Ще близько 3300 осіб поки що під питанням – є різні обставини, які завадили зробити для них перерахунки, тому потрібна додаткова інформація.
Ну а взагалі термін визначення права на пільгу продовжили до вересня. Якщо людина у липні-вересні звернеться до управління соцзахисту, то матиме пільги з липня. Але нагадаємо: пенсіонерам, які не працюють , нікуди звертатись не потрібно.

Анастасія КРАВЕЦЬ
17 июля 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

До органів соцзахисту Рівненщини надійшло понад 24 тисячі заяв на призначен ...

До 30 червня усі громадяни, котрі мають право на призначення субсидій, повинні отримати від органів соцзахисту відповідні повідомлення. Таке завдання поставив на нараді з керівниками районів

Майже 12 тис сімей у Рівному торік отримували субсидії на комуналку

У 2014р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 11753 сім’ям (93,8% загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями), що мешкають у Рівному.

Податкова соціальна пільга: які підстави для її отримання

ДПІ у м. Рівному нагадує, що для отримання податкової соціальної пільги платнику податку на доходи фізичних осіб необхідно подати роботодавцю заяву про застосування пільги. Разом із заявою надаються

Із 1 жовтня субсидії рахують по-новому

У зв’язку із встановленням державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування

На Рівненщині 133 родин вже користуються компенсацією на послуги ЖКГ

З початку липня 161 сім’я звернулася за компенсацією на оплату послуг газопостачання, опалення та постачання гарячої води. 133 сім’ї вже користуються відповідними пільгами.
Популярные новости