Новости Ровно / Общество / У Рівному розгортають новий майдан

У Рівному розгортають новий майдан

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
На автостоянці навпроти управління внутрішніх справ на вулиці Хвильового вже стоять намети і курить сизий димок з бочки. З буса, обрамленого жовто-блакитним та червоно-чорним прапорами, який під’їхав сюди щойно, вивантажують нову порцію дров та всіляке необхідне для життя начиння. З усього видно: облаштовуються тут надовго.

Нашу здогадку підтвердив Михайло Степчук, командир десятого батальйону добровольчого українського корпусу «Правий сектор», який керує цим зібранням.

– Ми пікутуємо МВС, – сказав Михайло Степчук нашому кореспонденту у зв’язку з останніми подіями в Мукачевому, де були розстріляні представниками МВС наші хлопці. Ми пікетуємо на знак солідарності і висуваємо вимоги про відставку Авакова, який творить безчинства, подібні до тих, що були в дев’яностих. Свої вимоги ми передали через чергового для начальника УМВС Максимова.

– Як довго визбираєтесь тут бути? – запитали ми у командира.
– Разом і до кінця.
– А якого кінця?
– До тих пір, доки не виконають наші вимоги. І доки Президент, Прем’єр і Верховна Рада не зрозуміють, що реформи тільки в них на язиці, а насправді вони не проводяться. Віджими відбуваються майже відкрито. А МВС при цьому стає не на бік тих людей, які хочуть добитися справедливості, а на бік криміналітету і контрабандистів.

Я подякувала за інтерв’ю і пішла. «Напишіть, що ми будемо тут стояти, поки Авакова не знімуть з міністра», – гукнули мені вслід. Я написала!

Людмила АРТИНЮК
14 июля 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівненській бібліотеці відкриють фотовиставку бійців полку «Азов»

17 листопада о 15 годині у холі четвертого поверху обласної бібліотеки (вул. Короленка, 6) відкриється фотовиставка, присвячена воїнам полку особливого призначення «Азов».

Правий сектор у Рівному готовий знову співпрацювати з міліцією

На цьому наголосив керівник Правого сектору у Західному регіоні Олександр Музичко під час недільного віче 16 березня.

Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по ...

В`ячеслав Чайка: Заяви я не писатиму. Не писатиму передусім за небесну сотню. Зараз ми покинемо приміщення УМВС, а о 18,00 ми зберемо віче. Якщо рівняни скажуть, що Чайка не годен, я піду у

Новий уряд - ОБРАНО [СПИСОК]

Верховна Рада обрала новий Кабінет міністрів. За проголосував 331 депутат.

4 грудня. Блокада Кабміну. Ввечері євромайданівці пікетували Генпрокуратуру

Вранці, 4 грудня, нентральний вхід до будівлі українського уряду з боку вулиці Грушевського зранку заблокували вже кілька тисяч мітингувальників. З іншого ж боку Кабміну підходи до будівлі
Популярные новости