Новости Ровно / Общество / На дубенщині відкрито пам'ятні дошки

На дубенщині відкрито пам'ятні дошки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З нагоди 150-річчя переселення чехів на Волинь на Дубенщину завітала делегація з Чеської Республіки. В складі групи 44 особи, усі вони нащадки волинських чехів. З нагоди приїзду делегації та з ініціативи Дубенського чеського товариства “Стромовка” 5 липня на Дубенщині відкрито дві пам'ятні дошки. Перша дошка — землячці Ірені Малінській — учасниці Другої світової війни, полковнику запасу Чехословацької Армії Людвика Свободи, лауреата премії ім. Авеніра Коломійця встоновлено на приміщенні Дубенської районної бібліотеки в м. Дубно.

Другу дошку приурочено 150-річчю переселення чехів на Волинь та встановлено на приміщенні Мирогощанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (бувше приміщення школи) у селі Мирогоща Дубенського району.
На дубенщині відкрито пам'ятні дошки
В заході взяли участь заступник Генерального консула Республіки Чехія у Львові Валерія Фуоєлова, голова Млинівської райдержадміністрації Алла Черній, заступник керівника апарату Дубенської райдержадміністрації Юрій Шесталюк, радник Дубенського міського голови Валентина Трифонова, голова Дубенського чеського товариства “Стромовка” Антоніна Пономаренко.

Делегація з Республіки Чехія перебуватиме на Дубенщині до четверга, 9 липня. Члени делегації планують оглянути місцеві історичні та культурні пам'ятки, відвідати місце Малинської трагедії (с. Малин Млинівського району).
07 июля 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Дубенщині відкрито 10-й садочок з початку року

14 жовтня 2014 року стало подвійним святом для жителів села Костянець Мирогощанської сільської ради на Дубенщині. У день Покрови Пресвятої Богородиці відбулось урочисте відкриття дошкільного

Відзначили кращих людей Дубенщини

Вже 9 років поспіль з ініціативи голови Дубенської районної ради Олександра Дехтярчука відбувається урочиста церемонія вручення відзнаки громадського рейтингу Дубенського району «Золотий колос».

Польські медики відвідають Рівненський військовий госпіталь

11 – 12 вересня на Рівненщині перебуватиме делегація Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща. Область, зокрема, відвідають лікарі та фахівці з питань охорони здоров’я Маршалківського

Дубенщину відвідав Міністр аграрної політики і продовольства

20 липня 2014 року з робочим візитом село Мирогоща Дубенського району відвідав міністр аграрної політики і продовольства України Ігор Швайка.

На Рівненщині чоловік втопився разом з вантажівкою

Це сталося 13 червня у селі Заруддя Дубенського району.
Популярные новости