Новости Ровно / Общество / У парку Шевченка – санітарні дні щотижня

У парку Шевченка – санітарні дні щотижня

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У парку імені Шевченка останнім часом – чудові зміни, на які рівняни, яким небайдуже наше місто, очікували давним-давно.

Уперше, мабуть, вже за кільканадцять років з’явилися клумби, висаджені за канонами паркового мистецтва. Потроху оновлюють атракціони, алеями почав мандрувати кумедний паровозик для дітей. Там – рідкісні дерева, там – якісь бонсайчики, там – туї чи магнолії, екзотичні півонії з Китаю. І лавки стали цілі скрізь, і гойдалки встигають відновити після візитів до парку лобуряк-вандалів. Та головне – у парку стало чисто.

– Крім того, що у нас щодня, щоранку прибирають територію спеціальні люди, щочетверга з весни у парку санітарний день, – розкрив таємницю технології чистоти директор парку Андрій Черепанов. – Цього дня практично всі працівники наводять лад на якійсь ділянці.

Не знаю, як кому, та нам здалося дуже дивним, що комусь не утерпілося закидати соцмережі фото із шприцами та пляшками, що викинули в парку, та ще й приправити їх іронічними коментарями.

Валяється?! Удень?! То хтось – свиня – накидав, до ранку приберуть. А краще б сам оте підняв і виніс до смітнички.

«Якщо ми бачимо гидоту – виходить, що вона в нас є. Подібне з’єднується з подібним, – написав відомий рок-ветеран і світла особистість Петро Мамонов у добірці «Уроки життя». – Не засуджуйте людей, а обдивіться себе». Тим паче якщо люди добре і відповідально роблять свою справу.

Сергій СНІСАРЕНКО
12 июня 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У парку ім. Богомолова вандали понищили дерева і кущі

Як повідомили стурбовані мешканці району „Пивзавод”, цими днями невідомі вандали знищили кілька дерев в парку імені Богомолова, що на вулиці Петра Могили і знищили кілька хвойних кущів.

На Лебединці та в парку ім. Шевченка зведуть гімнастичні комплекси

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з рівнянами, які ініціюють у Рівному облаштування на відкритому повітрі гімнастичних комплексів для підлітків та дорослих. Також можливе його

Замість більярдного залу в парку буде дитяче кафе

Депутати Рівнеради внесли зміни до програми підтримки міського парку відпочинку. Зокрема, виділено кошти на модернізацію системи опалення адміністративного приміщення та придбання для нього теплового

19 червня у Рівному відбудеться "Всеукраїнський Олімпійський день"

У четвер, 19 червня о 10.00 в міському парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка відбудеться "Всеукраїнський Олімпійський день в м. Рівному".

Директор рівненського парку Шевченка написав заяву на звільнення

Про це у ФБ повідомив депутат Рівнеради Олександр Лащук.
Популярные новости