Новости Ровно / Общество / Сьогодні на Рівненщині розпочинаються змагання кадетів

Сьогодні на Рівненщині розпочинаються змагання кадетів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні на стадіоні Національного університету «Острозька академія» відбудеться урочисте відкриття VI Всеукраїнської спартакіади серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Початок об 11 годині. У спартакіаді змагатимуться 18 команд майбутніх захисників Вітчизни з багатьох куточків України.

Згідно з програмою Всеукраїнської спартакіади учасники збірних команд змагатимуться у підтягуванні на поперечині, у бігу на 100 і 3000 метрів, у плаванні, подоланні смуги перешкод, стрільбі з пневматичної зброї та перетягуванні канату.
03 июня 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному підсумували Чемпіонат з баскетболу серед чоловічих команд

Завершилися змагання Чемпіонату м. Рівного з баскетболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2014 року серед КФК. Змагання відбувалися протягом 10-18 листопада 2014 року в двох підгрупах:

Острозька академія запропонувала відзначати День українського студента

Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія» звернулося до студентів ВНЗ України із пропозицією спільно підняти питання щодо встановлення дати Дня українського студентства.

У День Університету в Острозі вишиватимуть Біблію

9 жовтня студенти та викладачі НУ «Острозька академія» відзначатимуть День Університету.

Сергій Рибачок взяв участь в урочистій посвяті у спудеї Національного уніве ...

Голова облдержадміністрації привітав з Днем знань та початком нового навчального року спудеїв та викладачів вищого навчального закладу.

Студенти "Острозької академії" написали патріотичні вірші

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відбулась презентація чергової збірки поезії студентів економічного факультету під назвою «Чорне і біле».
Популярные новости