Новости Ровно / Общество / Робота для переселенця з інвалідністю - складно, але реально

Робота для переселенця з інвалідністю - складно, але реально

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У зв'язку зі складною ситуацією на Сході країни в нашій державі з'явилися проблеми, які нам, як соціальним працівникам, треба навчитися вирішувати якісно та оперативно. Серед них – соціальний захист вимушено переміщених осіб, в тому числі їх працевлаштування.

Раїса Селютіна до Сарненського районного центру зайнятості вперше звернулася ще влітку минулого року. Тривалий час вона була в розпачі, адже вимушений переїзд до незнайомого краю для людини з інвалідністю стає набагато важчим випробуванням. Незважаючи на підтримку родичів, які прихистили жительку Луганщини, перед нею постійно поставали питання: яким чином отримати соціальні виплати, як заробити на життя. Але щира допомога небайдужих людей вселила надію.

Працевлаштуванню Раїси Селютіної передувала кропітка робота спеціалістів центру зайнятості. Оскільки район трудонадлишковий, знайти вакансію для старшої жінки, яка має проблеми зі здоров'ям, складно. Але жоден працівник служби не залишається осторонь проблем, які виникають у вимушених переселенців. Тепер Раїса Федорівна має роботу, яка не суперечить індивідуальній програмі реабілітації інваліда, відчуває себе потрібною на ринку праці, а відповідно – і більш впевнено поводить себе у повсякденному житті.

Життя не втомлюється підкидати нам все нові і нові виклики, але робота дружньою командою долає будь-які негаразди і труднощі. Тому потрібно вірити в краще майбутнє і разом впевнено рухатися до перемоги.
02 июня 2015 /
Источник: Сарненський районний центр зайнятості
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині минулого року працевлаштували 85 неповнолітніх

Серед громадян, які звертаються до служби зайнятості, особливої уваги потребують неповнолітні та діти-сироти. У 2014 році на обліку перебували 140 безробітних, які на дату звернення до центру

28,8 тис. громадян працевлаштувалося цьогоріч за сприяння центрів зайнятост ...

У січні-листопаді 2014 року послугами служби зайнятості скористалися 44,8 тис. безробітних громадян. Про це повідомили з Рівненського обласного центру зайнятості.

За пошуком роботи до центрів зайнятості Рівненщини звернулося півтисячі пер ...

Аби отримати роботу, до центрів зайнятості Рівненщині звернулося 494 осіб, котрі переміщуються з Криму та районів проведення АТО. За словами фахівців обласного центру зайнятості, роботу допомогли

Майже 19 тисяч громадян працевлаштували за направленням центрів зайнятості

У січні-серпні 2014 року послугами служби зайнятості скористалися 36,6 тис. безробітних громадян.

У Рівному відбувся ярмарок вакансій

У Рівненському міському центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій «Робота для тебе». На захід були запрошені як безробітні та особи з обмеженими фізичними можливостями, так і роботодавці.