Двір як нова копійка: люди вдячні, мер роботою шляховиків задоволений

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Помітивши у дворі міського голову, який минулої п’ятниці навідався на вулицю Відінську до будинку № 36, де шляховики проводили капітальний ремонт прибудинкової території, Володимира Хомка враз обступили мешканці прилеглих багатоповерхівок. Людям, вочевидь, кортіло багато про що поговорити з мером.
Одні скаржилися на пізніх відвідувачів магазину, котрі в їхньому дворі влаштовують нічні посиденьки, інші нарікали на водіїв автомобілів, які заставляють прибудинкову територію своїми машинами, дехто просив допомогти вирішити нагальні комунальні проблеми. Проте всі в один голос дякували Володимиру Хомку за проведений благоустрій двору, який, з їхніх слів, став як нова копійка.
– Від імені всіх мешканців будинку № 36 дякую вам за заасфальтовану територію і нові лавочки, – потиснувши меру руку, каже Віталій Марчук. – Це чудовий подарунок до 50-річчя нашого будинку, яке ми цими днями відзначили.
Як розповів міський голова, благоустрій двору будинку № 36 – це лише початок виконання запланованих робіт, бо на черзі ремонт прибудинкових територій сусідніх багатоповерхівок – №№ 38 і 40 на вулиці Відінській.
– Зокрема, передбачений капітальний ремонт цих трьох дворів, а також в’їзди на прибудинкові території з боку вулиці Відінської, – уточнив мер. – Водночас ЖКП взялося за лавочки, дитячі майданчики тощо.
Оглянувши заасфальтований двір, Володимир Хомко залишився задоволений роботою шляховиків.
Загалом у цьому році, як розповів начальник міського ШЕУ Віктор Климук, у бюджеті міста передбачено 5 мільйонів 700 тисяч на виконання робіт поточного характеру – проїжджої частини, дворів, пішохідних зон.
– На тій же Відінській уже відремонтовано двори будинків №№ 13, 15 і 17 та міжбудинкові проїзди, – каже він, – а в перспективі – капітальний ремонт тротуару на Відінській і двору будинку № 3 на цій вулиці. Плануємо в перших числах червня на 100 відсотків завершити у Рівному ямковий ремонт транспортних магістралей. Далі залишиться лише благоустрій дворових територій. Перелік об’єктів, у якому вказані і вартість, і терміни виконання, вже сформований і погоджений з міським головою.
Що стосується робіт капітального характеру, то деякі об’єкти ми вже розпочали. Щоправда, по двох основних – це вулиці Соборна і Гагаріна – наразі триває тендерна процедура. Оголошення по Соборній вже оприлюднене, а з дня на день, після проведення експертизи проекту, відбудеться тендер на виконання робіт на вулиці Гагаріна. Хто буде переможцем, наразі сказати не можна. В будь-якому разі будемо старатися виграти тендер.
– А що цьому може завадити?
– Нас стримує відсутність асфальтоукладача. Думаю, що домовимося з колегами про оренду такої машини і витягнемо такий об’єкт. Якщо програємо тендер, то пропонуватимемо переможцеві, щоб частину асфальту постачати на ремонт об’єкта з нашого асфальтобетонного заводу, бо він найдешевший в регіоні. Надіюся,
що переможець скористається такою пропозицією, і ми разом зуміємо відремонтувати одну й другу вулиці.
– Вікторе Яковичу, видається, що ахіллесовою п’ятою міського ШЕУ, роботи якого завжди відзначаються добротністю, є відсутність необхідної виробничої техніки.
– Доля правди в цьому є, хоча й нема чого Бога гнівити, бо міська влада завжди робить усе можливе, щоб поновити наш парк технікою. Сподіваюся, що в цьому році, як і в попередньому, вдасться придбати щось з нових механізмів. Бюджетом міста передбачено майже 2 мільйони гривень на фонд розвитку, зокрема для придбання техніки для нашого підприємства. Хочемо купити фрезувальну машину для проведення більш якісного поточного і капітального ремонтів. І якщо вдасться зекономити, то придбаємо ще й невеличкий екскаватор.
Приємно, що керівництво міського ШЕУ дбає не тільки про обсяги та якість робіт, а й про своїх працівників. Відтак, сформували комплексні бригади ремонтників, до складу яких входять також водії та механізатори.
– Тепер якщо треба, то бригада у повному складі затримуються й після закінчення робочого часу, – каже Віктор Климук. – Всі знають: що заробили, таку й зарплату отримають. Тобто стараються зробити краще і більше. Ми це тільки заохочуємо. Цього місяця зарплата наших працівників сягає від 3,5 до 4 тисяч гривень. Колектив налаштований на роботу, тому й працює продуктивно. А звідси й позитивний результат.
Коментар міського голови Володимира Хомка:
– Якщо у державі не станеться якихось фінансових катаклізмів, то бюджет міста цього року дозволить нам після першого півріччя додатково виділити декілька мільйонів гривень на асфальтування дворів. Тому список прибудинкових територій, де заплановано проведення благоустрою, суттєво розшириться.

Василь ГЕРУС
29 мая 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному продовжують ремонт дороги на вулиці Гагаріна

Працівники Рівнеавтошляхбуду продовжують ремонтувати автомобільну дорогу по вулиці Гагаріна. В цілому вартість робіт, як повідомили з прес-служби облдержадміністрації, становитиме близько одного

На Рівненщині сповільнилися темпи створення ОСББ

Упродовж 2014 року зареєстровано лише 30 об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків. Загалом, в області, їх налічується 366.

На Степана Бандери, 69 відремонтували двір

Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міста, працівники комунального підприємства „МіськШЕУ” провели капітальний ремонт дворової території будинку, що на вулиці Степана

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що

Зима прийшла, а нового асфальту у Рівному так і нема

Верхній шар асфальту зняли на вулиці Соборній від Будинку офіцерів до вулиці Старицького та на перехресті вулиць Київська і Данила Галицького. Нагадаємо, роботи з поточного ремонту вулиці Соборної
Популярные новости