У Рівному організували флеш-моб на честь Дня вишиванки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Обласна організація партії УДАР спільно з Рівненською обласною організацією Національної спілки письменників України організували флеш-моб на честь Дня вишиванки.

21 травня о 12.30 дві колони велосипедистів у вишиванках стартували із двох кінців міста – від Київської, 10 та Луцького кільця. З’їжджалися вони до центру міста, на майдан Незалежності, де о 13.00 був вільний мікрофон для всіх шанувальників поезії.

Як діти, так і люди вже старшого віку, яким не байдуже українське, вдягнули національний одяг та прийшли чи приїхали на майдан Незалежності. Приємно було бачити молодих хлопців і дівчат, які обрали здоровий спосіб життя та люблять Україну.

У результаті флеш-мобу підписали звернення до Президента України щодо призначення законом Дня вишиванки у третій четвер травня. Щоб ця дата завжди припадала саме на будень і ми могли тішити своїх співвітчизників вишиванками не тільки у свято.
У Рівному організували флеш-моб на честь Дня вишиванки
23 мая 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Виступ Президента на честь 23-ї річниці Незалежності України

"Вітчизняна" вона тому, що на захист Батьківщини піднялися всі – від малого до старого. Боротьба за перемогу стала всенародним рухом, справою всіх і кожного.

Як у Рівному відзначатимуть День незалежності України

Програма заходів з відзначення у м.Рівному 23-ї річниці незалежності України.

Як у Рівному відзначатимуть День Європи?

17 травня 2014 року на Майдані Незалежності відбудеться святкування Дня Європи у у Рівному.

Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб

Рівненський міський Палац дітей та молоді запросив своїх прихильників взяти участь в неповторному проекті – масовому флеш-мобі з нагоди 20-річчя Школи сучасної хореографії та 75-річчя Рівненського

У Рівному оживили області України

"Рівне за Єдину Україну". Флеш-моб під такою назвою пройшов сьогодні на майдані Незалежності у Рівному. Його учасники підкреслюють: Україна - неподільна держава. Хто долучився до акції та в чому її
Популярные новости