Новости Ровно / Общество / У Рівному припиняється подача гарячої води для населення

У Рівному припиняється подача гарячої води для населення

Вы согласны с этим?:
(голосов: 5)
Таке рішення зумовлене критичною ситуацією, яка склалася в Україні із закупівлею газу. Тож у зв’язку з категоричною вимогою Уряду „Рівнетеплоенерго”, не зважаючи на те, що підприємство – в трійці лідерів за розрахунками за спожитий газ, змушене припинити подачу газу на котельні для підігріву гарячої води для населення.

Відтак, в місті Рівному з гарячою водою залишаться лише заклади охорони здоров’я.

Прес-служба ТОВ „Рівнетеплоенерго”
19 мая 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Уряд припиняє подачу газу для Рівнеазоту

Як стало відомо вчора ввечері, ПАТ «Рівнеазот» отримало повідомлення від Львівтрансгазу з вимогою припинити споживання газу з 12-ї години 3 грудня. Відповідні вказівки дав НАК «Нафтогаз України»

Про норми споживання теплової енергії для надання послуги з централізованог ...

Про норми споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення, що надається ТОВ «Рівнетеплоенерго»

На Рівненщині 133 родин вже користуються компенсацією на послуги ЖКГ

З початку липня 161 сім’я звернулася за компенсацією на оплату послуг газопостачання, опалення та постачання гарячої води. 133 сім’ї вже користуються відповідними пільгами.

Споживачі заборгували ПАТ «Рівнегаз» понад 25 мільйонів гривень

ПАТ «Рівнегаз» впродовж серпня відключило від газопостачання 355 боржників з метою недопущення подальшого зростання заборгованості споживачів за спожитий природний газ перед підприємством, що може

Гаряча вода стане майже утричі дорожчою

Рівняни за один кубометр віддаватимуть понад 30 гривень, бо платитимуть теплопостачальному підприємству не лише за підігрів води, а й за саму воду