Новости Ровно / Общество / У Рівному урочисто відкрили 66-й сезон на дитячій залізниці

У Рівному урочисто відкрили 66-й сезон на дитячій залізниці

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З нагоди відкриття 66-го сезону на станції “Партизанська” о 10-й годині провели святкову лінійку. В урочистостях взяли участь міський голова Володимир Хомко, начальник Рівненської дирекції залізничних перевезень Іван Груник, начальник Рівненської дитячої залізниці Наталія Сєркова та громадськість міста.

На заході відмінникам гуртка було вручено нагороди та свідоцтва про позашкільну освіту на Рівненській дитячій залізниці. А учні першого року нав­чання були допущені до виробничої практики та посвячені в юні залізничники.

До слова, вартість проїзду від станції «Партизанська» до станції «Озерна» для дорослих складе вісім гривень, а для дітлахів – п’ять. Протяжність Рівненської дитячої залізниці – 2,5 км і вона є найдовшою в Західній Україні.

Після завершення урочистостей зі станції “Партизанська” відправився у першу в цьому році подорож дитячий потяг. Кожна поїздка триватиме 30 хвилин. Рух поїздів здійснюватиметься кожної години з 11.00 до 16.00год. щосуботи та щонеділі, а також у святкові дні. До того ж дитяча залізниця приймає замовлення для організованих груп дітей освітніх закладів на будь-який день тижня.

Нагадаємо, дорога побудована в 1948-49 роках, під час повоєнної хвилі будівництва дитячих залізних доріг в Україні. Будівництво вели шляховики ПЧ-7 Ковельської залізниці, на недільниках їм допомагали жителі міста. Урочисте відкриття дороги відбулося 9 травня 1949 року.

В даний час на дорозі працюють тепловоз ТУ2 -137 і 2 вагона «Pafawag», а також 2 вантажні платформи.

До відкриття в 1949 році перегін дитячої залізниці обладнали електрожезловою системою, облаштували міжстанційний, стрілочний зв’язок і дикторське мовлення на станціях. У 1970 році пристрої СЦБ і зв’язку модернізовані — побудовані релейне напівавтоматичне блокування, Міжстанційний, диспетчерський, стрілочний телефонний зв’язок, локомотивний радіозв’язок, станції радіофіковані.
12 мая 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський голова зустрівся з колективом «залізничної» лікарні

Як уже повідомлялося раніше, міський бюджет Рівного виділив кошти для фінансування заробітної плати і захищених статей, в т.ч. опалення, освітлення і таке інше для залізничної лікарні (Лікарня

На Рівненщині автомобіль зіткнувся з поїздом на переїзді

На нерегульованому залізничному переїзді станції Томашгород машиніст приміського дизель-поїзда №6325 сполученням «Олевськ-Сарни» застосував термінове гальмування у зв’язку зі знаходженням на переїзді

Потяг "Київ – Ковель" обстріляли ... камінням

На станції Рівне у лінійний відділ надійшло повідомлення, про те, що машиністом пасажирського поїзда із сполученням «Київ – Ковель» в дорозі було пошкоджено 4 зовнішні шибки вагонів.

У Рівному відкрили сезон на дитячій залізниці

11 травня у Рівному відбулося заплановане відкриття сезону на Рівненській дитячій залізниці.

На Рівненщині два вагони з добривами зійшли з рейок

Аварія сталася в Шепетівському парку станції Здолбунів при формуванні вантажного поїзда, на стрілочному переводі, - повідомляє ZIK. В результаті сходу  два вагони перекинулись..Про це повідомляє
Популярные новости