Новости Ровно / Общество / Нагороди для ветеранів

Нагороди для ветеранів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав постанову про відзначення ювілейною медаллю визволителів білоруської землі від окупантів. Відзнаки про героїзм отримали і 3 ветеранів, які сьогодні проживають у Дубенському районі. Про це повідомили у Дубенській організації ветеранів України.

Окупанти були повністю вигнані з білоруської землі 28 липня 1944 року. Отож, настав час, який засвідчив 70-річчя визволення Білорусії. Дата Ювілейна.

Відзнаку про героїзм отримали усі ветерани, які того часу крок за кроком наближалися до кордонів із Польщею. З них жителі Дубенщини - Степан Гаврилюк (с. Софіївка), Остап Панчук (с. Дубрівка) та Василь Михащук (с. Мильча)

Нагороди від Президента Білорусі ветеранам вручили голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, заступник голови Дубенської районної ради Олександр Козак та перший заступник Дубенської організації ветеранів України Євген Волошин. Сільські голови також долучились до привітань та подарували кожному з ветеранів подарунки.
Нагороди для ветеранів
Нагороди для ветеранів
07 мая 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Відзначили кращих людей Дубенщини

Вже 9 років поспіль з ініціативи голови Дубенської районної ради Олександра Дехтярчука відбувається урочиста церемонія вручення відзнаки громадського рейтингу Дубенського району «Золотий колос».

Ніхто не забутий

Вже традиційно 22 вересня, у День партизанської слави, ветерани Великої Вітчизняної, учасники партизанського руху, представники міської влади і громадських організацій поклали квіти до пам’ятника

Помолились за душі українських патріотів

Восьмий рік поспіль збираються тут люди, яким не байдужа доля України. Місцина ця позначена невеличкою каплицею в долині на узліссі поміж селами Ігнатівка та Придорожне.

Військовослужбовці з Дубенщини вже у бронежилетах

Голова Дубенської райдержадміністрації та голова Дубенської районної ради висловлюють подяку небайдужим громадянам, які підтримали ініціативу та зробили благодійні внески для придбання бронежилетів

На Рівненщині - нові голови райдержадміністрацій

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про призначення Анатолія Камінського на посаду голови Рівненської РДА, а Руслана Сивого – Дубенської райдержадміністрації.
Популярные новости