Новости Ровно / Общество / У діагностичному центрі консультації та огляд лікарів зробили безкоштовними

У діагностичному центрі консультації та огляд лікарів зробили безкоштовними

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Відтепер у цьому медичному закладі не потрібно платити так звані благодійні внески за огляд та консультацію лікарів. Про це повідомив голова обласної ради Михайло Кириллов під час брифінгу в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука.
– На кожному кроці у закладі розміщені таблички з інформацією для громадян, що огляд та консультація лікаря є безкоштовними. До 2015 року за цю послугу в діагностичному брали кошти. Те, що сьогодні все змінилося –принципова позиція моя і депутатського корпусу. Мовою цифр ситуація наступна: у 2014 році з обласного бюджету на функціонування діагностичного було виділено більш як 14 мільйонів гривень. Тоді, як і в попередні роки з людей брали так звані благодійні внески за огляд та консультацію лікаря. Чому брали з людей гроші? Мотивували це тим, що з обласного бюджету не виділялися кошти на комунальні витрати і ніби, якраз за ці зібрані гроші заклад розраховувався за теплопостачання, електроенергію та інші послуги. Попри те, що бюджет далеко не ідеальний, у 2015 році ми діагностичний профінансували в розмірі більш як 18 мільйонів гривень. З яких близько 1,5 мільйони – на комунальні послуги. Також вперше виділили 218 тисяч гривень на медикаменти та розхідні матеріали. Це було зроблено для того, щоб з людей не вимагали гроші, принаймні за огляд і консультацію, бо це вже багатьох, так би мовити, дістало, – зазначив Михайло Кириллов.
– Окрім того, ми абсолютно безкоштовно проводимо обстеження бійців АТО та переселенців зі сходу та Криму, – зазначив в.о. головного лікаря діагностичного центру Роман Шустик. – Є також пільгові категорії населення, тож за витратні матеріали під час обстежень платить лише кожен другий пацієнт, а щодня їх у нас 500-700. Кожній людині, яка на наше прохання компенсує вартість витратних матеріалів у вигляді благодійного внеску, ми видаємо чек.
До слова, Михайло Кириллов звернувся до жителів Рівненщини повідомляти його, якщо за прийом у лікаря проситимуть гроші.
– Якщо за огляд чи консультацію у вас вимагатимуть оплатити ту чи іншу суму – одразу ж звертайтеся до мене, безпосередньо у приймальню, обіцяю, за це неподобство відповідатиме керівництво закладу головою, –заявив він.
Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука – це заклад, яких не так багато в Україні та в західних областях зокрема. Щороку тут проходять обстеження та лікування 13 тисяч пацієнтів, працює клініко-консультативне відділення, обласний медико-генетичний центр, відділення виїзної діагностики, інвазивних методів діагностики та лікування, функціонує денний лікувально-діагностичний стаціонар. Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука – один з небагатьох в країні, який здійснює наукові дослідження.
05 мая 2015 /
Источник: Прес-служба Рівненської обласної ради
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Діагностичний центр поки що залишиться без керівника

Члени президії обласної ради остаточно визначили, які питання будуть внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії облради 18 грудня. Серед інших, вирішили відтермінувати рішення щодо

Область знову змушена шукати гроші на гемодіаліз

Причиною цього є знецінення гривні та збільшення кількості хворих, в тому числі й за рахунок переселенців зі Сходу та Криму.

У Рівненському обласному центрі психічного здоров’я населення встановлюють ...

260 тисяч гривень держсубвенції спрямують у Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення на реконструкцію котельні. Ці кошти, зокрема, витратять на встановлення додаткових твердопаливних

В обласну дитячу лікарню закуплять нове обладнання

Це пообіцяв голова облради під час ознайомлення з роботою закладу. Михайло Кириллов зазначив, що в бюджеті 2015 року будуть закладені відповідні кошти.

Рівненських хірургів навчали, як лікувати поранених

Минулої п’ятниці у Рівненському обласному лікувально-діагностичному центрі зібралися хірурги з усієї області, щоб прослухати лекцію начальника кафедри військової хірургії Української
Популярные новости