Новости Ровно / Общество / Нацбанк у Рівному пікетували вкладники зачиненого банку

Нацбанк у Рівному пікетували вкладники зачиненого банку

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні з ранку 25 рівнян, усі без виключення – літні люди, пенсіонери, прийшли із «мандрівним пікетом» до дверей управління нацбанку в Рівненській області.

Вони жадали взнати бодай щось про долю їхніх вкладів в «Імексбанку». Бо саме ось сьогодні (точніше – вчора, та то була неділя) повинна була завершити свою діяльність тимчасова адміністрація, призначена в фінансовому закладу через проблеми з коштами, і винести вердикт: або дозволити «Імексбанку»

продовжити діяльність, або – закрити його. Пікет спочатку десь годину простояв коло зачиненого парадного «Імексбанку», та й потім повернувася від нацбанку до наглухо зачинених скляних дверей на вулиці Мазепи.

На деякі питання зміг дати відповідь головний юрисконсульт рівненського нацбанку Сергій Чекулаєв, що вийшов до пікетувальників. За його інформацією повноваження адміністрації продовжили на місяць, отож «контрольна точка» для вкладників, які не можуть повернути свої кошти тепер вже 26 травня. Також юрист надав рівнянам координати органів, що мають розповісти вкладникам про перспективи щодо видачі їм їхніх грошей: адреси сайтів і телефони «Імексбанку» і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Сергій СНІСАРЕНКО
27 апреля 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

В обігу з’явилася пам'ятна монета «75 років Рівненській області»

Нацбанк України ввів в обіг пам'ятну монету «75 років Рівненській області». Вона виготовлена з біометалу номіналом 5 гривень масою більше 9 грамів. Монету реалізовуватимуть відділеннях Нацбанку та у

Мобілізованим військовослужбовцям 18 банків готові надати «кредитні канікул ...

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернувся з конкретними пропозиціями до міністра інфраструктури, міністерства оборони України та голови НБУ щодо вирішення нагальних потреб військовослужбовців

У Рівному нетверезий чоловік розбив двері дискобару, вимагаючи повернути гр ...

Держохоронці затримали чоловіка, який навмисне розбив склопакет вхідних дверей в одному із дискобарів у Рівному.

Звернутися до Путіна за повернення радянських вкладів вирішили мешканці Рів ...

Вони пропонують створити українсько-російську комісію із визначення фактичного боргу вкладникам України колишнього ощадбанку пропонує Всеукраїнська спілка. Ошукані вкладники та акціонери України

Рівненський політик викрив плани Президента

Микола Кучерук, народний обранець ВО Батьківщина від Рівненської області, зазначає, що робочі поїздки Віктора Януковича за кордон пов`язані із зменшенням золотовалютних резервів Нацбанку.
Популярные новости