Новости Ровно / Общество / У Рівному проведуть нічну екскурсію містом

У Рівному проведуть нічну екскурсію містом

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Нічна екскурсія - це весела прогулянка у поєднанні з історичними цікавинками та маловідомими фактами від молодих рівнян закоханих у своє місто.
Перша Нічна екскурсія у 2015 році!

Яким є обличчя Рівного? Команда нічної екскурсії разом з вами шукатиме відповідь на це запитання.

Ми покажемо вам Рівне багатолике: мистецько-богемне та по-суворому військове, архітектурно привабливе та водночас пошрамоване історичними перепитіями, місто державних діячів та літераторів, місто-провінцію, що декілька разів ставало столицею, місто яке таїть ще багато таємниць.
Нічна екскурсія - це весела прогулянка у поєднанні з історичними цікавинками та маловідомими фактами від молодих рівнян закоханих у своє місто.
Вже традиційно на вас чекають: інтерактивні знайомства, розважальна пауза, вікторини з призами та інші приємні сюрпризи!

Місце і час: 21:00, п'ятниця, 24 квітня, фонтан "Стоматолог" у парку ім. Шевченка. Завершення заходу: 1:00, субота, 25 квітня, органний зал. Участь: безкоштовна, благодійні внески на розвиток проекту – по бажанню.

Прохання подбати про шляхи повернення додому, адже захід закінчиться пізно і громадський транспорт вже не ходитиме!
21 апреля 2015 /
Источник: vk.com/nichrivne
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Місто придбало новий сучасний сміттєвоз для вивозу відходів із «Євроконтейн ...

З природоохоронного фонду міста для „КАТП 1728” в 2014 році було виділено кошти на придбання нового сучасного сміттєвоза. Після проведення тендеру та додержання процедури, передбаченої Законом

Екскурсії на сміттєзавод возитимуть щоп’ятниці

Потрапити туди зможуть тепер усі охочі.

Молода сім’я біженців з Луганська шукає житло у Рівному

Чотири дні тому з Луганська до Рівного прибула молода сім’я біженців з 5-ти чоловік (чоловік, дружина і троє дітей). Покинути своє рідне місто їх змусили бойові дії.

Мальоване Рівне. Як зображують рідне місто художники? [ФОТО]

Спільнота колекціонує художні зображення нашого рідного міста та його найвпізнаваніших місць.

Рівненські пластуни провели мандрівку історичними місцями

16 лютого пластуни 33 куреня імені Уласа Самчука здійснили мандрівку визначними місцями краю. Юнаки побували на руїнах Клеванського замку, де здійснили екскурсію та змогли ознайомитись з історією
Популярные новости