Новости Ровно / Общество / У міській лікарні виходжують рівненського кіборга

У міській лікарні виходжують рівненського кіборга

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Без бойового оснащення цей худорлявий 18-річний хлопчина ніяк не тягне на грізне прізвисько кіборга, як охрестили в Україні мужніх захисників Донецького аеропорту. Позавчора, коли Романа провідав у лікарні міський голова Володимир Хомко, ми мали можливість поспілкуватися з нашим кіборгом.

Мер прийшов до лікарні на другий день після того, як Романа Рудейчука перевезли до Рівного з міста Селідово Дніпропетровської області. Перед тим йому зробили операцію у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова. А із Селідово намагались відправити до Рівного вертольотом. Не вийшло. Отже, хлопець подолав нелегкий для нього шлях з Дніпропетровщини до рідного міста реанімобілем.

– Як тобі тут? Як почуваєшся? – запитав Володимир Хомко насамперед.
– Супер! – оптимістично відказав хлопець. – Мені тут краще, як у Дніпропетровську.
– Бо тут удома.
– Та й лікарня тут краща.
– Ми всі переживаємо за тебе, – сказав Володимир Хомко. – Треба вірити, що все буде добре. Життя у тебе тільки починається. Головне – щоб закінчилась війна.

Попри те що після важкого поранення і не менш важкої операції проминуло щойно два тижні, Роман може говорити, вставати з ліжка, ходити, хоча ще зовсім недавно був на грані життя і смерті. Він розповів міському голові, що отримав поранення біля села Піски, яке українці добре знають із бойових зведень. Що живе у Рівному на вулиці Київській, має батьків і молодшу сестричку. На війну пішов добровольцем, а до того вчився в технічному коледжі.

Лікарі нейрохірургічного відділення ЦМЛ, де нині виходжують хлопця, Мирослав Дацишин та Сергій Підлісний розповіли, що в нього було важке осколкове поранення лобно-скроневої ділянки голови з багатоуламковими фрагментами вдавлених переломів. Хірурги в інституті Мечникова провели дуже складну, але успішну операцію.

– З урахуванням масивності ушкоджень хлопець має знати: йому пощастило, що він вижив, – сказав з цього приводу головний лікар Рівненської ЦМЛ Євген Кучерук. – А те, що пошкоджена лобна кістка, то надалі можна провести реконструктивні операції, і буде Роман як новий.

Хлопець також у цьому впевнений. Він тільки дуже шкодує, що не має зв’язку з командиром. Прощаючись із відвідувачами, він несподівано для всіх пообіцяв: «Трохи підлікуюся і піду назад на фронт».

Людмила МОШНЯГА
12 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський голова Рівного Володимир Хомко провідав у лікарні рівненського кібо ...

У рідних стінах, навіть якщо це стіни лікарні рідного міста, все ж набагато краще. ніж було в Дніпропетровській лікарні та в інституті Мечникова, — так сказав про свої перші відчуття у міській

ДАІ Рівненщини зібрала кошти для пораненого «кіборга»

Працівники ДАІ Рівненщини долучилися до збору коштів для важкопораненого рівненського «кіборга» (працівника управління транспорту і зв’язку виконкому Рівнеради) Федора Мисюри.

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.

Мати пораненого бійця з Рівненщини звернулася до Президента України

Ще один житель Рівненщини знаходиться в Луганську під охороною в лікарні. Декілька місяців тому Віталій Маринич потрапив у полон, в зоні АТО він отримав три поранення.

Володимир Хомко хоче провести реформу місцевого самоврядування

Як правильно провести реформу місцевого самоврядування в Україні знає міський голова Рівного. Володимир Хомко навіть зібрав прес-конференцію з цього приводу. Адже перед цим радився з іншими міськими
Популярные новости