Новости Ровно / Общество / У рівненському зоопарку — поповнення

У рівненському зоопарку — поповнення

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Ігрунки звичайні вперше подарували малюка, який народився цілком здоровий. Молоді батьки гарно ним опікуються, годують та захищають.

Також вперше з’явилось потомство в групі сурікат.
За останній час у зоопарку день народження відсвяткували і інші тварини. Щороку тішать своїм потомством капібари (на фото), у яких народилося четверо чудових малюків.
Є ще одна тварина, яка на сьогоднішній день завершує список народжень. Молода лама на ім’я Лада, народила дитинча, яке назвали Мілагрес, що в перекладі з іспанської означає — чудо.
12 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Пару білих лебедів переселили до зоопарку

Як повідомив директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк, з появою снігу пару білих лебедів, які донедавна радували око рівнян на озері у парку Молоді („Лебединка”), переселили до Рівненського

Зоопарк запрошує на свято домашніх тварин.

В Рівненському зоопарку 5 жовтня о 12 годині розпочнеться свято «Домашніх тварин».

В Рівненському зоопарку відзначили всесвітній день черепахи

23 травня в усьому світі відзначався Всесвітній день черепахи (World Turtle Day) - тварини, що символізує мудрість, багатство й довголіття. Незвичайне свято зародилось в 2000 році за ініціативою

Весна та тюльпани на рівненському Пагорбі Слави [ФОТО]

Доки рівненські активісти жваво обговорюють, в улюбленому місці відпочинку багатьох рівнян надзвичайно гарно розквітли тюльпани.

Розваги для дітей і батьків пропонували у Рівненському ПДМ

Утретє зібрали давніх та нових друзів у рівненському палаці дітей та молоді. День розчулення - свято для наймолодших рівнян та їх батьків.
Популярные новости