У січні в ЦНАПах Рівненщини вирішено понад 6 тисяч земельних питань

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З січня 2015 року в усіх районних та міських Центрах надання адмінпослуг можна отримати послуги у сфері земельних відносин. Зокрема, працівники ЦНАПів вносять інформацію до Державного земельного кадастру, надають відомості з документації землеустрою, видають довідки статистичної звітності, витягів із технічної документації та висновків державної експертизи.

Всього за січень в ЦНАПах Рівненщини надали більше 6 тисяч послуг у сфері земельних відносин.
Довідково: На Рівненщині створені і діють 20 ЦНАПів – в усіх районах та 4 в містах обласного значення.
10 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

За надані землевпорядниками Рівненщини адмінпослуги Держбюджет України попо ...

З початку 2014 року за надані фахівцями землевпорядної служби Рівненської області адміністративні послуги фізичні та юридичні особи перерахували до Державного бюджету України понад 2 мільйони гривень.

Офіційно відкрито Проект Твіннінг з розвитку земельних відносин в Україні

– Проект Твіннінг один з дієвих інструментів, запроваджених у рамках Європейської політики сусідства, сприяє зміцненню відносин між ЄС та Україною та прискоренню інтеграції нашої держави до

Землевпорядники Рівненщини зареєстрували 18,5 тисяч земельних ділянок

З початку 2014 року фахівці землевпорядної служби Рівненської області зареєстрували 18,5 тис. земельних ділянок та надали 9 тис. витягів з Державного земельного кадастру.

На Рівненщині повернули державі землю вартістю 23 мільйони

Захист інтересів громадян і держави у сфері земельних правовідносин залишається одним із пріоритетних напрямів прокурорської діяльності та здійснюється шляхом комплексного застосування правозахисних,

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости
Loading...