Новости Ровно / Общество / Пільги для рівнян в оподаткуванні нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки

Пільги для рівнян в оподаткуванні нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, які набрали чинності з 1 січня 2015 року.

Внесеними змінами передбачено розширення бази оподаткування для податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, шляхом оподаткування, як житлової так і нежитлової нерухомості.

Відповідно до Закону №71 переглянуто розміри житлової нерухомості, на яку застосовуються пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Для забезпечення виконання норм Податкового кодексу України та надходження коштів до місцевих бюджетів Рівненською міською радою прийнято рішення від 22.01.2015 року №4830 «Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». Даним Рішенням з 1 січня 2015 року на території міста Рівного встановлено податок на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, його ставки, пільги на об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості тощо.

Зазначений документ було опубліковано в газеті Рівненської міської ради «Сім днів» від 29.01.2015 р. №5. Крім того з повним текстом Рішення №4830 можна ознайомитись на офіційному сайті Рівненської міської ради та її виконавчого комітету у рубриці «Рішення міської ради».
04 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Відкрито нові бюджетні рахунки

ДПІ у м. Рівному повідомляє, що з 26 січня 2015 року зарахування надходжень до бюджету

Податківці Рівного роз’яснюють зміни в оподаткуванні нерухомості

З 1 січня 2015 року набрали чинності норми Закону України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи».

З якої нерухомості не потрібно сплачувати податок?

ДПІ у м. Рівному звертає увагу платників податків, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не оподатковуються:

Рівняни заробили понад 3 мільйони гривень на продажу нерухомості

З початку року 52 мешканці обласного центру задекларували 3,1 млн. грн. доходів, отриманих минулоріч від продажу нерухомого майна.

Як в поточному році фізичним особам сплачувати податок на нерухоме майно

ДПІ у м. Рівному нагадує, що з 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки визначено
Популярные новости