Новости Ровно / Общество / Артисти облмуздрамтеатру і філармонії поїдуть на Схід

Артисти облмуздрамтеатру і філармонії поїдуть на Схід

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Творчі колективи Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру та обласної філармонії виступатимуть у зоні АТО для військових. Ініціативу артистів вже погодило Міністерство культури.

На даний час керівництвом мистецьких закладів погоджуються програми та перелік артистів, котрі виступатимуть для українських бійців.

Зокрема, з філармонії в зону АТО хочуть поїхати етно-гурт «Дуліби», Сашко Невже, Леонід Репета, Микола Бобрик та Інна Ярощук. Артисти співатимуть бійцям українські пісні – народні, повстанські, героїчні та козацькі. Планується також створення окремих мобільних груп артистів, які виступатимуть на блок-постах.

«Аби підтримати бійців, наші артисти готові поїхати на Схід та виступити перед військовими, — розповів заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук. – Концерти запланували на кінець лютого – початок березня за кошти обласного бюджету».
04 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Волиняни показали клас на рівненській сцені

У понеділок 26 січня на сцені Рівненського облмуздрамтеатру з величезним успіхом виступив Державний академічний Волинський народний хор. Волиняни показали рівненським глядачам свою нову різдвяну

У Рівному під щедрівки збиратимуть кошти для бійців батальйону «Горинь»

Незабаром, 26 січня, в Рівненському академічному українському музично­-драматичному театрі з новою шоу-­програмою «Щедрівочка щедрувала» виступить Волинський державний академічний народний хор.

«Мегаподія» разом із рівненськими волонтерами влаштувала концерт для україн ...

У неділю, 4 січня на Яворівському полігоні для військових співав Сашко Невже. Організатором заходу виступило святкове агентство «Мегаподія», яке разом із рівненськими волонтерами вирішило підтримати

У Рівному відбудеться унікальний концерт незрячих виконавців

Уперше у Рівному пройде інтегрований концерт незрячих виконавців, провідних українських артистів та оркестру Національного театру імені Марії Заньковецької «Відчинилося життя».

6 цивільних медиків Рівненщини поїхали на Схід

Шість цивільних медичних працівників, серед яких - стоматолог, анестезіолог, хірург та фельдшери, поїхали з нашої області на Схід.
Популярные новости