Новости Ровно / Общество / На Рівненщині минулого року працевлаштували 85 неповнолітніх

На Рівненщині минулого року працевлаштували 85 неповнолітніх

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Серед громадян, які звертаються до служби зайнятості, особливої уваги потребують неповнолітні та діти-сироти. У 2014 році на обліку перебували 140 безробітних, які на дату звернення до центру зайнятості не досягли 18 років. Про це повідомили з обласної служби зайнятості.

За підсумком 2014 року службою зайнятості Рівненщини працевлаштовані 85 неповнолітніх, 74 із них – після професійного навчання за направленням центрів зайнятості. Загалом навчалися професії 116 неповнолітніх. У центрах зайнятості області впродовж минулого року надали 400 профорієнтаційних послуг для 121 особи, якій на день реєстрації не виповнилося 18 років.

Фахівці центрів зайнятості намагаються максимально забезпечити гарантії працевлаштування неповнолітніх та дітей-сиріт. Серед форм роботи з цією категорією безробітних: соціальний супровід особистими консультантами у період підбору роботи, професійного навчання, працевлаштування, в тому числі шляхом виплати роботодавцю компенсації єдиного внеску. Також молодь запрошують до участі в ярмарках вакансій, міні-ярмарках з роботодавцями, різноманітних профорієнтаційних заходах, пропонують громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Впродовж 2014 року на обліку перебували 2 особи з категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню – діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування. За направленням Сарненського районного центру зайнятості Л.Дриганець здобула професію кравця і була працевлаштована у КП «Тетяна». У Демидівському районному центрі зайнятості А.Пекарський був працевлаштований на посаду підсобного робітника КП Дитячий санаторій «Хрінники».
04 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

28,8 тис. громадян працевлаштувалося цьогоріч за сприяння центрів зайнятост ...

У січні-листопаді 2014 року послугами служби зайнятості скористалися 44,8 тис. безробітних громадян. Про це повідомили з Рівненського обласного центру зайнятості.

Понад 90 переселенців працевлаштувалися за направленням служби зайнятості

Станом на 2 грудня на Рівненщині до центрів зайнятості за пошуком роботи звернулися 494 громадяни, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

23 тис. громадян працевлаштувалися цьогоріч за сприяння центрів зайнятості

У січні-вересні 2014 року послугами служби зайнятості скористалися 39,2 тис. безробітних громадян. За направленням центрів зайнятості Рівненщини за 9 місяців 2014 року працевлаштовані 22,7 тис.

Майже 19 тисяч громадян працевлаштували за направленням центрів зайнятості

У січні-серпні 2014 року послугами служби зайнятості скористалися 36,6 тис. безробітних громадян.

У Рівному відбувся ярмарок вакансій

У Рівненському міському центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій «Робота для тебе». На захід були запрошені як безробітні та особи з обмеженими фізичними можливостями, так і роботодавці.
Популярные новости