Новости Ровно / Общество / Школяр наколядував 600 гривень і всі віддав на армію

Школяр наколядував 600 гривень і всі віддав на армію

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Школяр наколядував 600 гривень і всі віддав на армію Замість того щоб витратити 600 гривень на якусь дитячу забавку, рівненський п’ятикласник НВК «Колегіум» Антоній Пахут приніс їх до школи. Він поділився з товаришами наміром передати гроші бійцям у зону АТО, щоб у такий спосіб підтримати нашу армію. Троє однокласників хлопчика теж долучитися до цієї ініціативи.

Жодному з них, розповіли вчителі, батьки не заборонили це зробити. Разом ініціативна четвірка з 5-Б зібрала 933 гривні. Відтак, до навчального закладу запросили волонтерів. Крім коштів, їм передали ще маскувальну сітку, яку школярі незадовго до цього сплели в рекордно короткі терміни.

Волонтер громадської організації «Допомога армії – Рівне» Олександр Безо­щук пообіцяв придбати за зібрані кошти та доставити за призначенням необхідні медикаменти для порятунку життя поранених на передовій бійців, а фотозвіт на основі фіскального чека з аптеки викласти в інтернеті. Кому саме нададуть цю допомогу, достеменно не відомо, кажуть волонтери. За їхніми словами, усе залежатиме від потреби.

Людмила ВАСЮХА
29 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рятувальники допомагають волонтерам відправляти вантажі бійцям Української ...

9 грудня понад 50 рятувальників Головного управління ДСНС допомагали завантажувати необхідні речі бійцям Української армії, які виконують завдання за призначенням в умовах зимового періоду.

Рівненські школярі підготували для бійців АТО «миколайчики»

Упродовж 3-х тижнів в Рівненській гуманітарній гімназії проходить благодійна акція «Допоможемо Святому Миколаю зібрати подарунки бійцям АТО».

Волонтери збирають гроші на кровоспинний засіб

Два місяці тому група волонтерів «Допомога армії — Рівне» придбала партію кровоспинного препарату «Гемма» на 20 тисяч гривень. Про це повідомив координатор групи Юрій Дюг.

У Рівному вирішили, як боротися з шахраями, які збирають гроші "на армію"

Єдиний координаційний центр для допомоги військовим від сьогодні запрацював на Рівненщині. Він об'єднав волонтерів та представників влади. Ідея об'єднання виникла не на рівному місці. Кажуть, таким

Дубенщина зібрала майже 60 тисяч на потреби армії

Станом на 17 червня Дубенщина зібрала 57 640 гривень на потреби армії.