Новости Ровно / Общество / Терцентр суттєво зекономить на опаленні

Терцентр суттєво зекономить на опаленні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося офіційне відкриття новозбудованої котельні, яка дозволить економити на опаленні до ста тисяч гривень на рік.

– В минулому це приміщення опалювалося за рахунок централізованої подачі тепла, – розповів заступник міського голови Сергій Васильчук, який прибув на відкриття об’єкту. – Ми порахували, що коли переведемо всю установу на альтернативні методи опалення, досягнемо значної економії. Завдяки державній програмі із заміщення газу альтернативними джерелами енергії закупили необхідне обладнання і облаштували котельню. Зауважу, що не в кожному бюджетному закладі це можна зробити. Якщо скажімо, садочок або школа знаходиться в центрі міста, відповідно до санітарних норм, не можна встановлювати подібні котли, але в територіальному центрі це виявилося реальним. Загалом переобладнання коштувало 495 тисяч гривень, з них 300 тисяч – субвенція з державного бюджету, все інше – кошти бюджету міста. Ми порахували, що якби все залишилось без змін, то за опалювальний сезон терцентру за новими тарифами треба було б платити приблизно 130-150 тисяч гривень. З новою котельнею опалення цих же приміщень обійдеться у 50 тисяч на рік, тобто, реальна економія становитиме біля 100 тисяч гривень і за чотири роки ці витрати повністю окупляться. Паралельно зменшаться й викиди вуглекислого газу в атмосферу, тому цей проект виконує декілька функцій: економить бюджетні кошти, покращує екологію і допомагає людям почуватися комфортніше.
Терцентр суттєво зекономить на опаленні
– Твердопаливний котел обігріває всі чотири наші будівлі, – уточнив директор територіального центру Михайло Іваницький. – Нам побудували котельню і склад для зберігання палива, встановили два твердопаливних котли «БЕПАС» потужністю 50 кВТ кожен, – один діючий другий запасний. Крім реконструкції системи опалення, в минулому році, в рамках програми енергоефективності міста на 2011-1015 роки, також за рахунок коштів міського бюджету, нам замінили й старі дерев’яні вікна на нові, енергозберігаюч. Ми повністю задоволені переобладнанням, тому що умови обслуговування наших підопічних суттєво покращилися.
Терцентр суттєво зекономить на опаленні
Хоча на всяк, випадок, терцентр не відключався і від централізованої системи опалення. Просто встановили лічильник, уклали нову угоду і, якщо буде потреба, зможуть підтримувати необхідну температуру за рахунок газу.

Неля ЗАБОЛОТНА
29 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівненському обласному центрі психічного здоров’я населення встановлюють ...

260 тисяч гривень держсубвенції спрямують у Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення на реконструкцію котельні. Ці кошти, зокрема, витратять на встановлення додаткових твердопаливних

У Рівному на Остафова, 5 відкрили новий дитячий садок № 8

У Рівному з’явився новий дошкільний навчальний заклад. Урочисте відкриття ясел-садка №8 «Барвінок» відбулося 2 вересня.

Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енерг ...

Під час опалювального сезону 2014/15 років Рівненщина планує зекономити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів газу.

Вісім церков Рівного отримають гроші з міського бюджету

Загалом на них планують витратити з бюджету розвитку міста 430 тисяч гривень. Про це пише ((http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=52931)(Рівне Вечірнє)).

На святкування 9 травня у Рівному запланували витрати... більше 300 тисяч

321, 6 тисяч гривень запланували витрати з міського бюджету Рівного на святкування 9 травня. Про це з міської ради повідомили у відповідь на запит голови ГО "Берегиня Рівненська" Олександра
Популярные новости