Новости Ровно / Общество, АТО в Украине / Отримати землю у Рівному зможуть лише ті учасники АТО, які мають прописку

Отримати землю у Рівному зможуть лише ті учасники АТО, які мають прописку

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Дата рівненської прописки має бути ранішою, за дату призову. Тобто якщо військовий довгий час проживає у Рівному, але прописаний в іншій області, то тут він ділянку не отримає.

Сьогодні комісія Рівнеради розглядала проект про виділення земельних ділянок для рівненських учасників АТО. Про всі деталі та нюанси розподілу землі журналістам, військовим, їхнім родичам розповіла голова комісії Людмила Туровська. Зокрема, про те, що земельні наділи будуть давати тільки тим воякам, котрі подадуть до розгляду посвідчення учасника бойових дій, а не посвідчення учасника АТО. Оскільки в українському законодавстві непередбачені пільги та наділи землі для учасників АТО.

– Земельні ділянки між учасниками бойових дій з Рівного розподілятимуть шляхом публічного жеребкування. При цьому можуть бути присутні родичі військових, депутати та інші особи, – наголосила Людмила Туровська.

За її словами, нині проект розподілу землі тільки розробляється. Ще протягом 20 робочих днів громада може вносити правки та подавати пропозиції щодо цього проекту. Потім остаточний варіант затверджуватимуть на сесії міської ради.

Галина ЗАКАЦЮРА
27 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному говоритимуть про розподіл землі для учасників АТО

Сьогодні, у понеділок, 26 січня о 12:00 годині в залі засідань виконкому Рівнеради (вул. Соборна, 12-а, 3 пов.) відбудеться прес-конференція голови депутатської групи з питань вибору та підготовки

Заява міського голови Володимира Хомка про виділення земельних ділянок учас ...

«Останнім часом до мене як до міського голови звернулося понад чотириста громадян із заявами про виділення їм земельних ділянок як учасникам антитерористичної операції на сході Україні. З огляду на

На Рівненщині 37 сімей військовослужбовців–учасників АТО оформили землю у в ...

На сьогодні у Рівненській області 164 сім’ї військовослужбовців – учасників антитерористичної операції отримали дозволи на розробку документації із землеустрою на загальну площу 28,8 гектарів.

Завтра у виконкомі обговорюватимуть виділення землі під індивідуальну забуд ...

18 вересня о 12 годині в приміщенні Рівненської міської ради (вул. Соборна, 12-а, зал засідань міської ради, 3 поверх) відбудеться засідання комісії щодо вивчення ситуації, яка склалася із отриманням

На Рівненщині 61 учасник АТО оформляє документи на землю

До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.
Популярные новости