На Рівненщині сповільнилися темпи створення ОСББ

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Упродовж 2014 року зареєстровано лише 30 об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків. Загалом, в області, їх налічується 366.

- Стримує темпи створення ОСББ незадовільний технічний стан житлових будинків і обмеженість коштів у місцевих бюджетах на їх капітальний ремонт. Якщо говорити мовою цифр, то минулого року, за інформацією по виконанню обласної програми реформування і розвитку ЖКГ, за кошти місцевих бюджетів здійснено капітальний ремонт житлового фонду на суму 6,1 мільйона гривень. 3,5 мільйона гривень витрачено на капітальний ремонт 88 ліфтів, однак цього недостатньо, — коментує результати виконання програми голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.
23 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Степана Бандери, 69 відремонтували двір

Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міста, працівники комунального підприємства „МіськШЕУ” провели капітальний ремонт дворової території будинку, що на вулиці Степана

Понад 12 млн. грн. отримала Рівненщина за першу реєстрацію авто

Обласний бюджет отримав понад 12 мільйонів гривень за рахунок збору за першу реєстрацію транспортних засобів. Це за десять місяців 2014 року, повідомили з обласної ради.

Жителі Рівненщини сплатили за користування землею 63 мільйони

У 2014 році власники земельних ділянок і землекористувачі Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 63,3 мільйона гривень, - повідомили з головного управління Держземагентства Рівненщини.

108 млн. гривень виділили для ремонту та будівництва доріг у Рівненській об ...

Сьогодні постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків погодила, які саме шляхи ремонтуватимуть.

На капітальний ремонт дахів у Рівному необхідно 7,5 млн.грн

Душ зі стелі замовляли? Понад два місяці тому сильний вітер зруйнував невеличку побудову на одному з дахів багатоповерхівки у Рівному. Усе б нічого, та цегла пробила дах, і відтоді на останньому
Популярные новости
Loading...