Новости Ровно / Общество / СБУ закликає добровільно здавати зброю

СБУ закликає добровільно здавати зброю

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Управління СБУ в Рівненській області спільно з іншими правоохоронними органами вживає заходів з протидії незаконному обігу зброї та попереджає громадян про необхідність добровільної її здачі.

Правоохоронні органи Рівненщини також закликають терміново повідомляти інформацію щодо фактів незаконного зберігання чи використання мешканцями регіону зброї та засобів ураження, а також причетності таких осіб до діяльності незаконних збройних формувань.

Інформувати про подібні факти необхідно за телефонами: (0362) 22-43-43 – черговий УСБУ в Рівненській області та — 102 – чергова служба УМВСУ в Рівненській області.

Незаконне зберігання чи використання вогнепальної зброї та інших засобів ураження, особливо у ситуації яка склалася в країні, є серйозними порушеннями вимог законодавства. За такі протиправні дії передбачені кримінальна та адміністративна відповідальності.
21 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Перестрілку на Сарненщині кваліфікували як теракт

Слідчими управління УМВС в Рівненській області закінчено досудове розслідування у кримінальному проваджені за фактом перестрілки поблизу села Олексіївка Сарненського району, що сталося у травні

СБУ закликає громадян бути пильними

Управління СБ України в Рівненській області звертається до мешканців регіону з проханням бути пильними

У Рівненській області СБУ затримала контрабандиста наркотиків

У Рівненській області СБУ попередила контрабанду наркотичних засобів з України до Республіки Білорусь.

На Рівненщині співробітники СБУ виявили незаконну схованку з бойовими набоя ...

4 квітня ц.р. на Рівненщині у м.Здолбунів співробітники СБУ спільно з міліцією виявили облаштовану невідомими особами схованку, в якій зберігалося 30 набоїв калібру 5,45 мм до автомата Калашникова та

На Рівненщині здали 89 одиниць вогнепальної та холодної зброї

А ще 45 спеціальних засобів. А все у рамках добровільних заходів, які тривають із четвертого по 21 березня на Рівненщині. Міліціонери вже підсумовують отримане.
Популярные новости