Новости Ровно / Общество / Рівненський облвійськомат: мобілізовані пройдуть підготовку в декілька етапів

Рівненський облвійськомат: мобілізовані пройдуть підготовку в декілька етапів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Нині у облвійськоматі тривають підготовчі заходи з проведення часткової мобілізації. За попередніми даними комісаріату, на Рівненщині планують призвати до ЗСУ майже тисячу військовозобов’язаних. Загалом, під час проведення заходів мобілізації буде дотримано принцип рівномірного навантаження на регіони держави.

Найбільше ж потребують поповнення лави механізованих підрозділів, танкістів та артилеристів. Також затребувані фахівці протиповітряної оборони, зв’язку, ремонтники, спеціалісти радіоелектронної боротьби й техніки різних напрямків.

У ході четвертої хвилі мобілізації призвані громадяни пройдуть підготовку в декілька етапів. Перший етап – це загальновійськова підготовка для офіцерів, сержантів та солдатів. Сюди входить медична, тактична, вогнева та інженерна підготовка. Далі буде проводитися фахова підготовка за спеціальністю. Вона триватиме 26 діб. Після цього особовий склад буде направлений в підрозділи для проведення бойового залагодження терміном до 15 діб.

Також, як поінформували у Рівненському ОВК, офіцерський склад буде направлений для відповідної підготовки у військові навчальні заклади. Кваліфіковані солдати і сержанти направлятимуться до навчальних центрів.

Таким чином, жоден військовозобов’язаний без проходження повного циклу військової підготовки не буде допущений до виконання завдань за призначенням. Загалом під час 4-ї хвилі мобілізації планують призвати таку кількість особового складу, яка забезпечить можливість періодично здійснювати ротацію військовослужбовців.

Відповідно до чинного законодавства України, розповіли у Рівненському обласному військовому комісаріаті, не підлягатимуть призову за мобілізацією ті, які мають трьох і більше дітей, особи, які постійно піклуються про непрацездатних родичів, а також громадяни які є «заброньованими» за підприємствами і державними установами. Також не підлягають призову за мобілізацією аспіранти і студенти, які навчаються на денній формі навчання.

Нагадаємо, рішення щодо проведення четвертої хвилі мобілізації прийняло керівництво держави. ЇЇ основною причиною стала потреба у заміни особового складу, який виконує завдання в зоні АТО дуже довгий термін, а також створення певного резерву особового складу для виконання бойових завдань.

В.о. начальника управління О.Корольчук
16 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

У Рівному військові ремонтують техніку для АТО

У Рівному особовий склад батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Північ» проводить обслуговування та ремонт військової техніки, яка постійно залучається до перевезення

На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів

Передмобілізаційні заходи розпочалися у Рівному

Мобілізації у Рівному немає. Проте підготовка до неї ведеться у повному обсязі. Сьогодні міський голова Володимир Хомко провів нараду, на якій керівники підприємств, що забезпечують життєдіяльність

Понад 350 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до 10-денних зб ...

Відповідно до керівних документів Рівненський обласний військовий комісаріат переведений на етап безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та проведення зборів.
Популярные новости