Новости Ровно / Общество / У Рівному відкрито виставку світлин дітей учасників АТО фотопроекту «Різдвяне Диво-2015″

У Рівному відкрито виставку світлин дітей учасників АТО фотопроекту «Різдвяне Диво-2015″

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цими вихідними, у Рівненському театрі ляльок відбулось відкриття виставки світлин дитячого фотопроекту «Різдвяне Диво-2015″, в якому взяли участь діти, чиї батьки захищають незалежність України виконуючи завдання антитерористичної операції.

Протягом місяця студія «У фарватері істин», керівником якої є заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP) Олександр Харват, втілювала в життя мрії дітей, які бачили себе героями казок та мультфільмів.

Захід організовано студією «У фарватері істин», Рівненським обласним академічним театром ляльок та управлінням культури і туризму Рівненського міськвиконкому. Проект «Різдвяне диво» в обласному центрі проводиться четвертий рік поспіль. Цього разу учасниками проекту стали 57 дітей віком до 16 років. З ініціативи центру волонтерів «Допомога армії — Рівне» та сприяння місцевого грамодського активіста Дмитра Якимця для 26 дітей військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань цей проект став безкоштовним.

Кожен учасник став героєм казкової фотосесії та новорічного балу за участю Діда Мороза, Снігуроньки та інших казкових героїв. Найкращі світлини у людський зріст виставлені в одному з найбільших торторгівельних центрів міста «Злата Плаза» та в обласному академічному ляльковому театрі.

За словами Олександра Харвата, серед його друзів багато військових. Тому й вирішили зробити свято і для їхніх дітей. А сил та хоробрості мужнім татусям додадуть фото їхніх дітей, які невдовзі буде передано на фронт.

Наприкінці свята майор Віктор Шубец, як учасник антитерористичної операції, висловив подяку організаторам за підтримку військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей від командування та всього особового складу управління оперативного командування «Північ».
12 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному для дітей воїнів АТО влаштували казкову фотосесію

Четвертий щорічний фотопроект «Різдвяне диво» у Рівному став соціальним. Фотохудожник та керівник проекту Олександр Харват підтримав ініціативу волонтерського батальйону «ДАР» і приділив часточку

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

У Рівному військові ремонтують техніку для АТО

У Рівному особовий склад батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Північ» проводить обслуговування та ремонт військової техніки, яка постійно залучається до перевезення

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.

Напередодні 22 річниці Збройних Сил України у Рівному відбулися урочистості

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22 річниці Збройних Сил України під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки
Популярные новости