Ще дитина, а вже при паспорті

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівненському центрі «Паспортний сервіс» також працює власний Дід Мороз. Є в нього і своя поштова скринька. І вже на другий день нового року він нагороджував тут переможців конкурсу для учнів «Лист до Діда Мороза».

Про що просили діти Дідуся Мороза? Як це не дивно, цього року – не про планшети, ноутбуки та мобільні телефони. «Нехай мій тато з війни повернеться живий, здоровий, щоб не було поранень», – жадає у листі десятирічна рів­нянка Настя Гомола. «Дайте сили бійцям, які воюють в АТО, прошу, щоб вони не загинули! Пошліть нам усім мирного неба!» – бажає її одноліток Максим Шуляк. Їм, а також Вікторії Іванюк та Насті Сахнюк Дідусь Мороз із «Паспортного сервісу» подарував гарні альбоми та солодощі.

А ось що написала в листі чотирнадцятирічна Роксолана Парійчук із села Баранне Радивилівського району: «Дідусю Морозе! Пошли всім людям добра і достатку. Зроби так, щоб у кожної дитини були батьки. Щоб у нас закінчилась війна, а наші солдати більше ніколи не гинули, щоб Україна стала сучасною європейською державою, дружною, мов одна сім’я!» Роксолана, як переможець найстаршої вікової групи, отримала у подарунок оформлену в «Паспортному сервісі» свою найпершу в житті посвідку, яка дає їй право виїжджати за кордон. Дитячий проїзний документ їй вручила біля ялинки в офісі «Паспортного сервісу» директор Рівненської філії ДП «Документ» Людмила Флореску.

Вона розповіла, що з дитячим проїзним документом Роксолана зможе їздити за кордон. Цей документ – велика зручність і перевага для дитини.

У «Паспортному сервісі» і у свята відвідувачів не бракує. За рік і місяць (а саме стільки в Рівному працює це підприємство) його працівники допомогли оформити майже чотирнадцять тисяч українських паспортів для виїзду за кордон. А ось таких дитячих проїзних – понад півтори тисячі.

Сергій СНІСАРЕНКО
08 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.

Росіянка захотіла жити на Рівненщині

16 липня документ на постійне проживання в Україні отримала громадянка Російської Федерації Ніна Прокопівна.

На Рівненщині активісти укріплюють кордон з Білорусією

Укріплятимуть ділянку, яку контролює прикордонний загін "Дубровиця".

Новорічну прем’єру «Ялинки 3» знімали влітку

Режисер Тимур Бекмамбетов вирішив зняти продовження комедії «Ялинки 3» після численних позитивних відгуків глядачів.

Жителі Рівненщини масово виробляють закордонні паспорти

Через можливі ускладнення перетину кордону з Росією - мешканці області почали активно оформляти документ.
Популярные новости
Loading...