Новости Ровно / Общество / У Рівному тестують комплекс безпілотної розвідки

У Рівному тестують комплекс безпілотної розвідки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненські авіаконструктори разом з військовими обкатують комплект безпілотної розвідки з двох літаків та позашляховика. Комплекс власними руками створили рівненські волонтери батальйону «ДАР». Керуватиме ним спеціально створений підрозділ військової розвідки. Про це повідомив координатор волонтерського батальйону Юрій Дюг.

Комплекс безпілотної розвідки рівненські волонтери «ДАР» конструювали з нуля більше 4 місяців. Два БПЛА мають розмах крили більше 1,5 метри, можуть підніматися на висоту до одного кілометра, мають дальність польоту до 15 кілометрів. Безпілотники керуються з сучасного автомобільного пункту управління, передають та записують зображення в режимі реального часу, дозволяють виявляти техніку, укріплення противника далеко за лінією фронту. Собівартість рівненської розробки в десятки разів менша від закордонних та українських аналогів.
05 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Сьогодні рівненські волонтери збираються на форум «Фонд Руєвит»

Волонтери планують обговорити на форумі питання про спільні закупівлі, продемонструвати зразки та закликати інших купувати речі для армії разом. адже разом гуртом дешевше, а крупним гуртом, ще

Форму для двох батальйонів придбали рівненські волонтери

Волонтери групи «Допомога армії – Рівне» за останніх три місяці зібрали гроші та закупили форму для майже 900 військових. Про це повідомив координатор групи Юрій Дюг.

Волонтери придбали військовим рації і знову збирають на безпілотник

Завдяки старанням рівнян питання купівлі базової автомобільної рації Vertex VX-2100 закрито. Люди перерахували навіть трішки більше коштів, ніж потрібно. То ж автомобільна рація разом з 12

Завдяки небайдужим громадянам рівненські військові відновлюють техніку

Рівненські військові визначилися на що використають гроші перераховані їм благодійниками.

Рівнян, що мають улітку сплатити податок на нерухомість, - поменшало

Після внесення змін до Податкового кодексу, кількість громадян, які мають зайві квадратні метри різко скоротилася.
Популярные новости