Новости Ровно / Общество / Рівняни відзначили 106-ту річницю від уродин Степана Бандери смолоскипним маршем

Рівняни відзначили 106-ту річницю від уродин Степана Бандери смолоскипним маршем

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
1 січня 2015 року за ініціятиви Рівненської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Рівному відбулася смолоскипна хода приурочена до 106-ї річниці від уродин Провідника ОУН та ідеолога українського націоналізму Степана Бандери.

Кількасот рівнян, незважаючи на несприятливі погодні умови, пройшли маршем центральними вулицями міста, вигукуючи патріотичні гасла на підтримку українського війська та використовуючи піротехнічні засоби і смолоскипи. Основні урочистості відбулися біля меморіяльної дошки Провідникові ОУН Степанові Бандері.

«Знаковим є той факт, що Степан Бандера народився саме першого січня, вшановуючи його ідеї на початку року, всі націоналісти набираються патріотичним духом та націоналістичною енергетикою. Майже сто років тому Бандера писав, про те, що неважливо хто та коли буде керувати Росією, вона завжди залишатиметься ворогом для України та буде зазіхати на наші землі. І справді, чи то Сталін, чи Путін керує російською державою, вони завжди намагатимуться втілювати свої імперські амбіції, коштом українського народу.

Називаючи нас бандерівця, російські засоби масововї інформації намагаються принизити українців, проте вони не усвідомлють, що цим лише звеличують нас та постать Степана Бандери!», – зазначив під час виступу голова Рівненської міської організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський.
03 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному відбудеться смолоскипна хода до дня Дня народження Степана Бандер ...

1 січня 2015 року у Рівному відбудеться смолоскипна хода з нагоди 106-ї річниці уродин провідника української нації Степана Бандери. Активісти Всеукраїнського об’єднання «Свобода» запрошують рівнян

На Степана Бандери, 69 відремонтували двір

Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міста, працівники комунального підприємства „МіськШЕУ” провели капітальний ремонт дворової території будинку, що на вулиці Степана

Дитину визволяли з допомогою рятівників

19 вересня опівдні у Рівному по вулиці Степана Бандери, 62 працювали рятувальники.

У Рівному відбулася перша акція на підтримку Євромайдану

У Рівному відбувся автопробіг на підтримку Євромайдану. У ньому взяло участь понад 20 автомобілів. Ініціатиори проведення автопробігу автоклуб "VSOP".
Популярные новости