Школярі власноруч виготовили для бійців ОК «Північ»більше двох тисяч ангелів-оберегів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному вихованці 32 місцевих шкіл та ліцеїв зустрілись із волонтерами, громадськими активістами та учасниками АТО, щоб передати для своїх захисників на схід України більше двох тисяч листів з ангелами-оберегами.

Під час зустрічі представники громадської організації «Воїни світла», волонтерських рухів «Допомога армії Рівне» та «Руєвит», а також офіцери управління оперативного командування «Північ», які нещодавно повернулися із зони проведення антитерористичної операції пообіцяли передати подарунки якнайшвидше.

Захід, який проведено з ініціативи лідерів учнівського самоврядування шкіл за підтримки керівництва Рівненської міської ради виявився напрочуд вдалим. Різдв’яних ангелів охоронців для бійців виготовлено з фетрової тканини з розрахунком, щоб їх можна було носити в кишені біля серця. Також кожен «Герой України» отримає листа з відповідним надписом, побажаннями та зворотною адресою.

В рамках зустрічі відбувся «круглий стіл» під час якого присутні обговорили ситуацію, що склалася на окупованих «ЛНР» і «ДНР» територіях та подальші плани щодо посилення заходів військово-патріотичного виховання та підтримки військовослужбовців Збройних Сил України.

Поряд з дорослими, які розповідали про побачене в зоні АТО, активно ділилися своїми враженнями і підлітки. Адже серед присутніх школярів були діти учасників АТО та переселенці з окупованих бойовиками територій.

Наприкінці заходу заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська подякувала дітям за активну громадянську позицію та пообіцяла повну підтримку у організації і проведенні наступних ініціатив.
27 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному триватиме загальноміська акція «Янгол в АТО»

У вівторок 23 грудня з 13 до 15 години учні всіх рівненських шкіл виготовлятимуть ангели-обереги з фетрової тканини на подарунок нашим воїнам АТО. Різдвяних ангелів буде налічуватися близько двох

Рівненщина відправила «на передову» першу партію переобладнаних контейнерів

9 грудня, з одної з частин Рівненського гарнізону до зони проведення антитерористичної операції відправлено першу партію переобладнаних морських контейнерів для проживання особового складу.

Завтра відбудеться «круглий стіл» щодо соцзахисту інвалідів

2 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбудеться «круглий стіл». Представники влади, а також громадських організацій обговорюватимуть шляхи вирішення проблем інвалідів.

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

Рівненські військові показали дітям умови своєї служби

У одній з військових частин оперативного командування Північ відбувся день відкритих дверей для вихованців молодіжного дитячого табору, який діє при одному з рівненських храмів Української
Популярные новости
Loading...