Новости Ровно / Общество / У Рівному відкрили барельєф В’ячеслава Чорновола

У Рівному відкрили барельєф В’ячеслава Чорновола

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Відкриття анотаційної дошки-барельєфа видатному українському політикові, публіцисту, очільникові Народного руху України В’ячеславу Чорноволу приурочили до 77-ї річниці з дня його народження. Виконаний у бронзі відомим скульптором Володимиром Стасюком, образ Чорновола стрічає рівнян на будинку № 1 — початку вулиці, що носить ім’я цього видатного українця. Коли міський голова Рівного Володимир Хомко, автор ідеї створення барельєфа, багаторічний очільник крайової організації Народного руху Валентин Королюк та скульптор Володимир Стасюк зняли з барельєфа покривало, всі відзначили, що впізнаваність – стопроцентна. Чорновіл дивиться на перехожих своїм чіпким, іронічним поглядом, наче живий.

Обрамляють барельєф суцільні символи – тризуб, дзвін, кетяг калини, вишиваний рушник. А під скульптурою викарбовано Чорноволові безсмертні слова «Україна починається з тебе».

– У цій події є багато символічного, – зауважив на відкритті міський голова Володимир Хомко. – Насамперед це те, що вулиця, яка колись носила назву 17 Вересня і асоціювалася з приходом до нашого міста радянської влади, тепер носить ім’я В’ячеслава Чорновола – людини, яка боролося за незалежну Україну, яка була біля витоків побудови нашої держави.

Освятив барельєф владика Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький УПЦ(КП). А супроводжував подію відкриття барельєфа народний хор «Верес» міського будинку культури.

Лариса САДОВА
25 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному урочисто відкриють анотаційну дошку-барельеф В’ячеславу Чорноволу

Сьогодні, у середу, 24 грудня, у Рівному відбудеться урочисте відкриття анотаційної дошки-барельефу В’ячеславу Чорноволу, українському політику, публіцист у, діячу руху опору проти зросійщення та

Володимир Хомко: «Ми маємо погоджувати обмеження продажу спиртного з Києвом ...

Міський голова Рівного зауважив, що незважаючи на те, що в країні говорять про децентралізацію влади, Рівне має погоджувати заборону на торгівлю алкоголем вночі зі столицею.

Чорновіл повертається в Рівне

Про відкриття нового пам’ятного знаку лідеру Народного Руху Вячеславу Чорноволу на своїй прес-конференції розкаже народний депутат України Валентин Королюк, вона відбудеться 13 жовтня о 15.00 в

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.

У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану

Принаймні цього хочуть міські обранці та громадські активісти. Підтримує таку ініціативу і міський голова Рівного. Проте, яку вулицю перейменують та коли це станеться наразі невідомо.
Популярные новости