Новости Ровно / Общество / Міліція Рівного працює у посиленому режимі

Міліція Рівного працює у посиленому режимі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Правоохоронці Рівненщини в очікуванні новорічних свят працюють у підсиленому режимі. Реалізовуються заходи, спрямовані на виявлення та припинення фактів реалізації несертифікованої та простроченої піротехнічної продукції, а також фактів продажу крадених ялинок.

Важко уявити новорічну ніч без салютів та феєрверків. Проте саме вони найчастіше стають причиною нещасних випадків. Правоохоронці радять утриматися від використання піротехнічних засобів на новорічні свята, до закінчення антитерористичної операції на Сході країни. Слід відмовитися і від викростання піротехніки, купленої на стихійних ринках. Купуючи піротехнічні засоби, вимагайте сертифікат та інструкцію з використання. Звертайте увагу на термін придатності. Пам’ятайте, що неякісна продукція не може гарантувати безпеки вашого життя та здоров’я.

Купуючи ялини у підприємців, звертайте увагу на відповідне маркування хвойних, адже з 2009 року усі дерева, призначені для продажу, мають пластикову бирку зі штрих-кодом. Ціль такого маркування — максимальне забезпечення реалізації новорічних дерев законним шляхом.

Правоохоронці Рівненщини бажають усім жителям області гарних свят і закликають не купувати ялинки, котрі не мають відповідного маркування, аби не мати проблем із законом.
25 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині правоохоронці борються з гральним бізнесом

Міліція Рівного проводить комплексні оперативно-розшукові заходи, спрямовані на викорінення залишків нелегального грального бізнесу. За даними УДСБЕЗУМВС України в Рівненській області, з початку

На аукціоні у Рівному благодійники зібрали 21 416 гривень

Вчора, 14 грудня, у Рівненському драмтеатрі відбувся «Аукціон ДОБРА». Більше півтори сотні рівнян об’єдналися навколо спільної ідеї – подарувати щирі емоції напередодні новорічних свят дев’ятьом

У Рівному планують заборонити салюти на час АТО

У Рівному також вирішили ввести певні обмеження на розваги на час проведення антитерористичної операції на сході України.

Контейнери невідомого походження з небезпечними відходами знайшли у Рівному

На деяких з них відсутнє маркування, на деяких містяться написи "отрута", "небезпечно". Поруч знаходяться фруктові дерева плодорозсаднику і посіви дикої коноплі.

Лісівники Рівненщини пропонують придбати новорічні дерева до свята

Майже 100 тис. штук ялинок та сосонок, дбайливо вирощених лісівниками Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, готові цьогоріч подарувати гарний настрій на
Популярные новости