Новости Ровно / Общество, Фоторепортажи / У Рівному пройшов «Різдвяний бал-2014»

У Рівному пройшов «Різдвяний бал-2014»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У ці вихідні в оновленому залі Рівненської спортивної школи № 4 кружляв фокстротами і вальсами одинадцятий всеукраїнський фестиваль зі спортивно-бальних танців «Різдвяний бал-2014».
У Рівному пройшов «Різдвяний бал-2014»
Його організатори – рівненський клуб «Флеш» – доклали всіх зусиль, щоб традиційне грандіозне шоу, яке від року в рік збирає кращих бальних танцюристів та іменитих суддів з усієї України і з-за кордону, знову відбулося. Щоправда, на різдвяний настрій і на географію учасників події в Україні наклали свій відбиток.

У Рівному пройшов «Різдвяний бал-2014»
Перед початком найцікавішої частини офіційного турніру – вечірніх фінальних змагань – керівник клубу «Флеш» Роман Гриценюк звернувся до учасників і глядачів, аби хвилиною мовчання вшанувати пам’ять полеглих у військовому протистоянні на сході України. Людей було не так багато, як завжди, й живої музики – вже звичного естрадного оркестру – ми не почули. Змагалися під фонограми. Та й усмішки – і на паркеті, й навколо нього – були, скоріше, винятком.
У Рівному пройшов «Різдвяний бал-2014»
Від імені міської влади учасників і гостей привітав секретар міської ради Андрій Грещук:

– Напередодні Нового року так хочеться свята і чудес. Сьогодні в Рівному – і свято, й диво. В нас в одинадцяте вже відбувається різдвяний бал. Бажаю всім, хто тут, на святі, щасливого Нового року, а танцювальним парам, традиційно, легкого паркету.
У Рівному пройшов «Різдвяний бал-2014»
– Я дуже вдячний всім, хто долучився до нашого конкурсу цього року, у першу чергу – учасникам клубу «флеш», які виконують таку велику закулісну роботу, щоб свято знову відбулося, – не оминув відзначити своїх помічників Роман Гриценюк.
У Рівному пройшов «Різдвяний бал-2014»
Невдовзі будуть оголошені всі офіційні результати й підсумки Різдвяного балу. Хоч, безперечно, головне досягнення було зрозумілим вже від самого старту конкурсу. На танцювальному паркеті чудово розумілися представники всіх регіонів України. Приїхали і судді-донеччани – Вікторія та Ігор Колчини, Олена Казатинська. Краса завжди рятує світ. А рівної краси спортивно-бальним танцям ще треба пошукати.
У Рівному пройшов «Різдвяний бал-2014»
Сергій Снісаренко
22 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівняни віддали суперникам своє місце в турнірній таблиці

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» не зміг відзначити перемогою встановлення у спорткомплексі ДЮСШ № 4 нового покриття. У першій грі на новому паркеті рівнян розгромив хмельницький «Спортлідер+» –

Ніхто не забутий

Вже традиційно 22 вересня, у День партизанської слави, ветерани Великої Вітчизняної, учасники партизанського руху, представники міської влади і громадських організацій поклали квіти до пам’ятника

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.

Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб

Рівненський міський Палац дітей та молоді запросив своїх прихильників взяти участь в неповторному проекті – масовому флеш-мобі з нагоди 20-річчя Школи сучасної хореографії та 75-річчя Рівненського

Рівнян запрошують на танцювальний бал

Традиційний "Різдвяний бал - 2013" вже вкотре збере у Рівному тих, хто не просто займається, а живе спортивно-бальними танцями.
Популярные новости