Новости Ровно / Общество / Цьогоріч мешканцям області призначали менше субсидій

Цьогоріч мешканцям області призначали менше субсидій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині у січні–листопаді 2014 р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 24,7 тис. сім’ям, що становило 87,1% загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями.

Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість сімей, яким призначено субсидії зменшилась на 7,1%.

Загальна сума субсидій, призначених сім’ям для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні–листопаді 2014р., становила 6016,2 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у листопаді 2014р. склав 380 грн.

Крім того, 7671 сім’ям області було призначено субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 5174,1 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії цього виду на одну сім’ю у листопаді 2014р. становив 931 грн.
22 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

28,8 тис. громадян працевлаштувалося цьогоріч за сприяння центрів зайнятост ...

У січні-листопаді 2014 року послугами служби зайнятості скористалися 44,8 тис. безробітних громадян. Про це повідомили з Рівненського обласного центру зайнятості.

Населення у жовтні збільшило борги за комуналку

Упродовж січня–жовтня 2014р. мешканці області сплатили за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 502,1 млн.грн.

Зменшилася кількість отримувачів субсидій в області

На Рівненщині у січні–жовтні 2014р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 11,8 тис. сім’ям, що становило 87,2% загальної кількості сімей, які звернулися за

Мешканці області гасять борги за житлово-комунальні послуги

Упродовж січня–вересня 2014р. мешканці області сплатили за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 459,5 млн.грн.

Із 1 жовтня субсидії рахують по-новому

У зв’язку із встановленням державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування
Популярные новости