Новости Ровно / Общество / У Рівному відбувся благодійний ярмарок «Героям слава»

У Рівному відбувся благодійний ярмарок «Героям слава»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
13 грудня, на cвято Андрія, у Рівному відбувся благодійний ярмарок «Героям слава».

В акції взяли участь школярі, вихованці підліткових клубів, відомі майстри Рівного, дорослі та діти. Кожному, хто придбав якийсь сувенір під час благодійного ярмарку, вручали наліпку. Також у цей день в центрі міста відбувся й традиційний український обряд Калити.

Рахували отримані кошти публічно одразу після ярмарку. Відтак, було зібрано 70 тис. 447 грн. 15 коп.

— Кошти, які були виручені від торгівлі виробами і сувенірами, підуть для учасників АТО. Не просто для учасників АТО, а для тих, хто дуже важко хворий. Не для тих, хто лежить тут, у нас чи має відношення до Рівного, а ті, які тяжко хворі, залишилися без рук, без ніг, — розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

Обійшовши усі представлені вироби, сам міський голова також придбав чимало речей, додому поніс їх у двох великих пакунках.
15 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський голова приймав громадян разом із студентами

Сьогодні вранці міський голова Рівного Володимир Хомко провів традиційний прийом громадян. Проте цього разу він відрізнявся тим, що разом з очільником обласного центру у проблеми рівнян вникали й

На вулиці Кіквідзе відбувається протистояння місцевих мешканців з будівельн ...

Через будівництво магазину на місці колишнього кіоска просто під вікнами будинку №18-а по вулиці Кіквідзе у Рівному місцеві мешканці розпочали акцію протесту ще в суботу.

Акцію "Великоднє дерево" проведуть завтра школярі Рівного

Завтра у четвер 17 квітня о 13.00 год. учні випускних класів, вихованці художноьої школи та підліткових клубів Рівного проведуть у центральній частині міста акцію «Великоднє дерево».

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства
Популярные новости