Новости Ровно / Общество / Ті, хто боронить Україну, нехай на прикладі чорнобильців побачать, якою буде вдячність влади

Ті, хто боронить Україну, нехай на прикладі чорнобильців побачать, якою буде вдячність влади

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні біля пам’ятного знака чорнобильцям у Рівному був мітинг. Нагода: 28 років тому розірваний жахливим вибухом енергоблок, що ще пашів у небо смертельними радіоактивними плювками, накрили саркофагом. Ціна тієї велетенської споруди – сотні обірваних життів і знищене здоров’я тисяч ліквідаторів. Але якби реактор не накрили, було б ще більше лиха й всім.

Корзини жовтих і блакитних хризантем від міської громади поклали на увінчаний хрестом чи то надгробок, чи то п’єдестал із чорного граніту заступник міського голови Сергій Васильчук і начальник управління праці та соцзахисту Віра Мельник.

Ті, хто боронить Україну, нехай на прикладі чорнобильців побачать, якою буде вдячність влади

– Сумна річниця, – зітхає з болем учасник того героїчного й без перебільшення страшного будівництва, депутат обласної ради та голова її постійної чорнобильської комісії Віктор Ольховик. – Людей на наших урочистостях щороку меншає, бо час їм тільки додає болячок. А лікуватись усе дорожче і дорожче – це людям, що колись собою закрили всю країну. Ми об’єдналися та боремось і будемо боротися за свої права. Хоч кожен новий уряд відразу намагається не захищати ліквідаторів, а думає, як то побільше їм обрізати виплати і пільги. Тепер здоровим тяжко, а як же інвалідам вижити? В країні йде війна. Нехай ті хлопці, що відправляються в АТО, на прикладі чорнобильців бачать, як наше керівництво опікується потім тими, хто зберіг і державу, й їхні ситні крісла.

Сергій СНІСАРЕНКО
14 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

До кінця року виплатять соціальну допомогу

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків депутати обласної ради підтримали прохання департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та дозволили

Німці навчатимуть держслужбовців з Рівненщини децентралізації

Підвищити кваліфікацію українським держслужбовцям пропонують у Європейській Академії Берліну. Усі фінансові витрати запрошуюча сторона бере на себе.

Заступників голови Рівненської облради залишили без зарплати

Обласні депутати знову не проголосували за оплату праці заступників голови обласної ради.

У Рівному вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

28 років минуло з часу катастрофи на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. У Рівному мітинг-реквієм до роковин трагедії зібрав біля пам'ятного знаку тих, хто на власні очі

Мирослав Берташ склав повноваження голови комісії з архітектури

Мирослав Берташ склав повноваження голови постійної комісії Рівнеради з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.