На Степана Бандери, 69 відремонтували двір

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міста, працівники комунального підприємства „МіськШЕУ” провели капітальний ремонт дворової території будинку, що на вулиці Степана Бандери, 69.

Окрім цього тут були повністю замінені бордюрні камені. Вартість робіт становить 260 тисяч гривень. Варто зазначити, що користуються цим двором не лише мешканці цього будинку (№ 69), а й мешканці будинків, які розташовані навколо автовокзалу.

- З огляду на те, що дворовий проїзд не є магістральним для проїзду транспортних засобів, я думаю років 15 проблем з цим двором не буде, — наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко.
13 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Звільнився головний комунальник Рівного

24 листопада начальник управління житлово-комунального господарства міста В’ячеслав Бережнюк написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Дитину визволяли з допомогою рятівників

19 вересня опівдні у Рівному по вулиці Степана Бандери, 62 працювали рятувальники.

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства

У Рівному смердючі нечистоти комунальники виливають прямо на вулицю

Війною війною, а проблеми міста вирішувати потрібно. Сьогодні комунальники господарювали на вулиці Хвильового. Мешканці будинку №23 скаржилися на дії працівників житлово-комунального підприємства.
Популярные новости
Loading...