Новости Ровно / Общество / Область знову змушена шукати гроші на гемодіаліз

Область знову змушена шукати гроші на гемодіаліз

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Причиною цього є знецінення гривні та збільшення кількості хворих, в тому числі й за рахунок переселенців зі Сходу та Криму.

— На початку року ми виділили з бюджету 8.3 мільйона. Потім, ще коли курс долара був 13 гривень, спрямували ще 2 мільйони гривень. Наразі знову змушені шукати гроші, щоб зберегти людські життя, — розповідає Михайло Кириллов.

Відтак голова обласної ради звернувся до голів районних рад та міських голів обласного значення з пропозицією долучитися до допомоги хворим з пересадженою ниркою чи нирковою недостатністю, які за життєвими показами потребують проведення програмного гемодіалізу. Переважна більшість хворих зазначеної категорії мають можливість пройти відповідну процедуру лише на базі відповідного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні, яка фінансується з обласного бюджету.

- Наразі, фінансово підтримали хворих депутати кількох районних рад, які своїми рішеннями передали через субвенції із загальних фондів районних бюджетів кошти до загального фонду обласного бюджету: Острозька райрада — 96,1 тис.грн., Дубровицька — 100,0 тис.грн., Березнівська – 150,0 тис.грн., Рокитнівська – 55,2 тис.грн., Кузнецовська міська – 192,150 тис.грн. Ці гроші будуть спрямовані для придбання медикаментів для проведення програмного гемодіалізу хворим в обласній лікарні. Крім того, наразі в департаменті фінансів міркують над тим, де взяти і скільки вдасться виділити до кінця року з обласного бюджету на лікування хворих, — розповів голова обласної ради Михайло Кириллов.

Довідково: Вартість медикаментів та витратних матеріалів для проведення однієї процедури гемодіалізу на початок 2014 року складала 470 грн. Тож із врахуванням цієї вартості та кількості пацієнтів на початок року – 135 чол. і були розраховані видатки обласного бюджету на 2014 рік, які склали 8.3 млн.грн.

А вже на початок вересня кількість хворих, які потребують гемодіалізу зросла до 150 чоловік. У зв‘язку зі зростанням цін на медикаменти, зросла і вартість процедури – до 983 грн. Тож передбачених на 2014 рік бюджетом коштів не вистачає.
02 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Понад 12 млн. грн. отримала Рівненщина за першу реєстрацію авто

Обласний бюджет отримав понад 12 мільйонів гривень за рахунок збору за першу реєстрацію транспортних засобів. Це за десять місяців 2014 року, повідомили з обласної ради.

Наступного року може збільшитися фінансування обласної лікарні

Про це заявив голова облради Михайло Кириллов під час вручення почесних грамот медичним працівникам ортопедо-травматологічного відділенняРівненської обласної клінічної лікарні з нагоди 55-річчя від

500 тисяч гривень виділили сім’ям загиблих учасників АТО з Рівненщини

Саме стільки, на пленарному засіданні обласної ради, виділили депутати на допомогу сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції з Рівненщини.

11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

На батальйон територіальної оборони з обласного бюджету виділили понад 2 мі ...

Депутати Рівненської обласної ради затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік. Відповідно до кошторису депутати
Популярные новости