Новости Ровно / Общество, Фоторепортажи / На Лебединці урочисто відкрили новий кований шедевр

На Лебединці урочисто відкрили новий кований шедевр

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Мистецьку ковану шестиметрову скульптуру-карусель «Дитячі пустощі», яку до рівненського ковальського фестивалю виготовив майстер зі Славути Артем Вольський, урочисто відкрили на нашій Лебединці.
На Лебединці урочисто відкрили новий кований шедевр
День видався яскраво-сонячним, й подія була надто вже приємною. Міський голова Рівного Володимир Хомко із задоволенням пообіцяв, що з часом металевими мистецькими скульптурами з майбутніх фестивалів ковалі заставлять центральну алею Лебединки від початку й до кінця. Організаторка і спонсорка фестивалю Ніна Крока на радостях проговорилася про те, що головною темою «Металевого серця України-2015» буде глибока філософія. Автор «Дитячих пустощів» запевнив задоволено, що це його півторатонне дітище на міцність перевірили дванадцятеро ковалів, тож діти, скільки б їх не влізло, не зламають. Й усі разом, усміхнені, як то годиться при такій нагоді, залюбки сфотографувалися, усівшись на зручних сидіннях-лавочках вигадливої каруселі, а потім ще й катали діточок, яких набігло, звісно, на таку подію. Катали б досхочу, та день – робочий.
На Лебединці урочисто відкрили новий кований шедевр
Отож дорослі дяді й тьоті швидко розійшлися до праці. Малеча ж залишилася. І буде, звісно, за можливості, крутитися тут тепер щодня. Адже на Лебединці у неї є іще й така чудова каруселька.
26 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Лебединці та в парку ім. Шевченка зведуть гімнастичні комплекси

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з рівнянами, які ініціюють у Рівному облаштування на відкритому повітрі гімнастичних комплексів для підлітків та дорослих. Також можливе його

Доньки рівненського героя «Небесної сотні» Георгія Арутюняна отримали двокі ...

Учора міський голова Рівного Володимир Хомко подарував донькам Георгія Арутюняна двокімнатну квартиру та вручив їм ордер і ключі від неї.

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.

Рівнян запитають чи хочуть вони фестивалити з сиром та вином

Бути чи ні у Рівному фестивалю сиру та вина мають вирішити мешканці міста. Про це заявив мер Рівного Володимир Хомко.

У Рівному відкрили алею кованих скульптур

Проте поки тут лише одна скульптура - янгол Даринка.Виковали її минулоріч під час проведення всеукраїнського фестивалю "Металеве серце".
Популярные новости