Завтра рівненські матері вийдуть на євромайдан

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)

 В неділю, 2 лютого о 12.00 на майдані Просвіти, біля стін ОДА відбудеться Народне віче.


Громадські активісти закликаю рівнян бути максимально активними та прийти до ОДА. Віче розпочнеться з Богослужіння, яке відбудеться за участі Київського патріархату, Греко-католицької та Української автокефальної церков і протестантських спільнот.


Також запланова акція " Матері - за життя. Матері - проти війни." Спільною ходою за мир в країні та життя без насильства пройдуть матері, священнослужителі і жителі міста до пам`ятника-колони Божої Матері.


Тут на завершення ходи відбудеться молитва за Україну і звернення всіх матерів до влади щоб припинилося проливання крові, братовбивство і ворожнеча в Україні.


рганізатори закликають долучитися усіх матерів та небайдужих рівнян до акції та спільної молитви за життя в мирі та без насильства і війни в країні.


 


прес-служба рівненського Євромайдану


01 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Регіонали у Рівному приєдналися до опозиції?

Сьогодні на Народному Віче у Рівному оприлюднили інформацію про те, що уже є більше ніж 41 депутат, які погодилися взяти участь у позачерговій сесії Рівненської обласної ради.

Сьогодні оголосять про створення Народної ради м.Рівне

Депутати Рівнеради ініціюють створенні Народної ради м.Рівне.

До рівненських євромайданівців приєднались даішники

Близько тисячі рівнян прийшли на Народне віче.

ТОП-10 вимог рівненського студентства до української влади

Тюрми для бандитів! Студентам - волю! Під такими гаслами сьогодні у Рівному відбулась мирна акція студентської солідарності. Рівненська молодь зібралась біля пам'ятника Першої вчительки на підтримку

«Алея побитих журналістів». У Рівному висловлять протест проти жорстокого п ...

Завтра, 5 грудня, о 12:30 на майдані перед Рівненською обласною державною адміністрацією відбудеться «Алея побитих журналістів».
Популярные новости