Новости Ровно / Общество / Будувати хати чи вішати чиновників на березах?

Будувати хати чи вішати чиновників на березах?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
А справді, от війна закінчиться, що далі? Що будуть робити наші воїни, бійці АТО, коли прийдуть додому з перемогою? Бо кожен мріє й упевнений, що заслужив, щодень і щоночі під «градами» й мінами, на ту обіцяну державою маленьку власну часточку землі, що нині її прикриває собою. Зведуть захисники Вітчизни по достойному будинку, отримають квартири, одружаться, роститимуть дітей чи, як недавно пригрозив один з бійців «Горині», «якщо землі не буде, одразу вішатимуть чиновників на березах»?

Комбат «Горині» полковник Олександр Цись (він зараз у Рівному, у короткостроковій відпустці) був навіть змушений зібрати пресову конференцію стосовно отакої гарячої заяви. Покликав журналістів просто на обіцяні ділянки, на вулицю Костромську.

– Командування батальйону, – запевнив Олександр Цись, – без перешкод надає своїм військовослужбовцям, які перебували або перебувають у зоні АТО довідки, потрібні для отримання земельної ділянки. Повинна бути перспектива, щоб кожен після демобілізації будував собі дім і мирне життя. Я був у міського голови, коли почув про ту заяву. Володимир Хомко пояснив, що земля, та, на якій ми стоїмо, визначена міською владою для розподілу учасникам АТО під будівництво. Почалася процедура оформлення ділянок, і особовий склад батальйону навесні їх отримає та зможе приступити до будівництва. Окрім «Горині», рівняни б’ються й у лавах інших військових частин, а ще – формувань міліції та СБУ. Але мене запевнили, що Рівненська міськрада приймає і прийматиме заяви від усіх і виділить землю в інших масивах, якщо не вистачить цього. Ми вирішили, що два представники «Горині» на се­сіях міської ради будуть захищати земельні інтереси своїх товаришів по службі. Ну а щодо заяви… Ці два мої бійці лікуються після поранень у госпіталі. У них така можливість є: висловлювати особисту думку, ­ виступати на телеканалах. А більшість наших – на передовій, на виконанні бойових завдань. Їм поки що не до ділянок.

Комбат упевнено доповідав і показував без карти на місцевості, де які вже є чи мають протягнути комунікації: електрику, газ, воду, каналізацію. А те, що при цьому лив холодний дощ, ще й із мокрим снігом, і дув сильний вітер, то було навіть символічно. Бо на Донеччині давно вже сніг лежить. І вітер у степах іще сильніший. І «гради». А комбат навіть не мружився.

Сергій СНІСАРЕНКО
21 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Учасники АТО з Рівного отримають земельні ділянки усі в одному місці

Земельні ділянки усім учасникам АТО з Рівного потрібно виділити в одному місці, — у цьому переконаний міський голова Рівного Володимир Хомко.

На Рівненщині 37 сімей військовослужбовців–учасників АТО оформили землю у в ...

На сьогодні у Рівненській області 164 сім’ї військовослужбовців – учасників антитерористичної операції отримали дозволи на розробку документації із землеустрою на загальну площу 28,8 гектарів.

Бійцям «Горині» закуплять бушлати та термобілизну

Рівненська ОДА проводитиме централізовану закупівлю теплих речей бійцям батальйону «Горинь», які перебувають на Сході.

«Горині» передадуть техніку

Бійцям батальйону «Горинь», які зараз перебувають на Сході, найближчим часом передадуть ще кілька одиниць техніки.

На Рівненщині 61 учасник АТО оформляє документи на землю

До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.