У Рівному відкрили Всеукраїнську виставку «Я хочу жити у якісному світі»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні у Рівненському театрі ляльок нагородили переможців, лауреатів, фіналістів та учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі», а також урочисто відкрили виставку робіт конкурсантів. Цей захід щороку проводить ДП «Рівнестандартметрологія» за дорученням Мінекономрозвитку України.

Конкурс проводиться для того, щоб сформувати у наймолодших споживачів правильне розуміння якісної та безпечної продукції, спонукати дітей вдумливо обирати продукти харчування та дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

Свої творчі роздуми на тему якості та безпеки малеча викладала у рамках номінацій: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику». Учасниками конкурсу стали діти, віком від 5 до 17 років з усіх куточків області. Всього ж участь у заході за весь час його проведення прийняло більше 3000 юних художників.

Оцінювало роботи конкурсантів журі у складі художників, освітян та журналістів. Вони визначали найкращі малюнки за такими критеріями, як оригінальність, самостійність, повнота розкриття теми, майстерність виконання та охайність. Переможців обирали у кожній з трьох номінації за віковими категоріями 5-8 років, 9-12 років, 13-17 років.

Дев’ять робіт переможців було відправлено до Києва для участі у загальнодержавному етапі творчого змагання. Серед учасників з усієї України перемогу здобула Софія Булавин, 12 р. , учениця Моквинської гімназії Березнівського р-ну. ЇЇ малюнок із закликом «Виробники – виготовляйте якісні товари!» був визнаний найкращим у номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» у віковій групі 9-12 років. Тож вже завтра, 19 листопада, дівчинка вирушить до столиці, щоб прийняти участь у церемонії нагородження переможців конкурсу загальнодержавного рівня та відкритті національної виставки «Я хочу жити у якісному світі».

А наразі переможці та кілька десятків лауреатів і фіналістів регіонального етапу конкурсу отримали призи від ДП «Рівнестандартметрологія» — фарби, пензлі, художнє полотно, розвиваючі ігри, набори для творчості, енциклопедії. Окрім того, кожен учасник конкурсу отримав солодощі та диплом.

Член журі Леся Волошина зауважила: «Роботи юних художників вражають колоритністю, оригінальністю, безпосередністю. Діти чітко реагують на зміни у суспільстві і по –своєму відображають їх у своїх малюнках. Наприклад, якщо минулого року провідною темою малюнків дітей було питання ГМО, то сьогодні вони надсилали нам плакати з написами «Геть продукцію окупанта» та «Якісна військова продукція – перемога у війні».Та все ж дитячі малюнки сповнені позитиву і оптимізму».
19 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Кращі роботи з «Веселки» представлять Рівненщину на Всеукраїнському конкурс ...

У Рівному підведено підсумки заочного конкурсу дитячого кіно та телебачення під назвою “Веселка”. Його організатори - комунальний заклад “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості

У Рівному назвали переможців турніру юних істориків

В обласному центрі завершився фінал Всеукраїнського турніру юних істориків. Упродовж 5 днів юні знавці минулого демонстрували свої знання під час наукових дискусій. За результатами історичних раундів

Учні Рівненського економіко-правового ліцею перемогли в обласному конкурсі ...

У Рівному обирали найвеселіших та найкмітливіших юних інспекторів руху.

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».
Популярные новости
Loading...