Новости Ровно / Общество / Як зберегти народну музику та передати цей скарб майбутнім поколінням

Як зберегти народну музику та передати цей скарб майбутнім поколінням

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Ця тема була основною на науковій конференції в РДГУ.

Минулого тижня в Інституті мистецтв РДГУ відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Народна музика Волині та Полісся: проблеми дослідження й популяризації». Її приурочили 35-річчю кафедри музичного фольклору та 200-річчю з дня народження Оскара Кольберга.

Цей польський етнограф, фольклорист і композитор у 1850-80 роках досліджував музичний фольклор та етнографічні особливості Галичини, Волині, Полісся, Поділля, Покуття, Холмщини, Буковини і Лемківщини.

У рамках конференції молоді дослідники виголошували доповіді, присвячені діяльності та етнографічно-композиторського доробку Оскара Кольберга, а також бесідували на тему галицької, київської, волинської музикології, архівування фольклору тощо. Відбувся і тематичний круглий стіл «Музичний фольклор у навчальному процесі: реалії та перспективи». Презентували нові фольклористичні видання.

Фольклорні колективи кафедри «Джерело», «Горина» і «Волиняни» представили учасникам конференції фольклорно-етнографічні скарби, зібрані на Волині, Поліссі, Галичині й Покутті.

Людмила МАРЧУК
07 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному розкажуть про особливості ЗНО-2015

У четвер, 30 жовтня о 12.00 у приміщенні Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться прес–конференція на тему «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у

У Рівному відбулася Всеукраїнська конференція з питань самоорганізації насе ...

Органи самоорганізації населення найкраще допоможуть врахувати інтереси жителів громад при реалізації державних реформ на місцях.

У Рівному поговорять про корупцію в медицині

16 вересня у вівторок, о 14 годині в приміщенні Рівненської обласної Ради (Майдан Просвіти, 1, 3-й поверх, каб. 301) відбудеться круглий стіл на тему:«Подолання корупції у медичній сфері. Проблема

14-15 червня відбудеться обласний відбірковий конкурс "Червона рута – 2015 ...

14-15 червня 2014 року відбудеться обласний відбірковий конкурс ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2015», присвячений 200-річчю від дня народження

У Рівному презентуватимуть свої книги дослідниці Волині

11 червня об 18.00 год. в актовій залі обласної бібліотеки (2-й поверх) відбудеться презентація книги Катерини Липи "Твердині князів Острозьких" та видання Наталії Старченко "Честь, кров і риторика.
Популярные новости