Рівненські актори перемогли на міжнародному фестивалі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
31 жовтня у Рівненський облмуздрамтеатр завітала делегація з білоруського Бреста. Гості, а це генеральний директор-художній керівник Брестського академічного театру драми Олександр Козак та помічник художнього керівника, приїхали з почесною місією. Опісля вистави «Останній строк» вони вручили акторам нагороди ХІХ Міжнародного театрального фестивалю «Біла вежа — 2014».

Колектив Рівненського облмуздрамтеатру побував на фестивалі у Білорусії у вересні. Там вистава рівнян «Останній строк» за твором В. Распутіна режисури Володимира Петріва удостоїлась обґрунтованої похвали професійних критиків. Вже вдома рівняни дізнались, що «взяли» дві фестивальні нагороди з п’яти можливих. За словами Олександра Козака, за два десятиліття історії фестивалю у Бресті таке було лише двічі. Тому організатори «Білої вежі» прийняли рішення особисто нагородити переможців у Рівному. Дипломи та статуетки, які у Рівному одразу охрестили «театральним Оскаром», після вистави за «Кращу виставу малих форм» вручили колективу театру та за «Кращу жіночу роль» — актрисі Ніні Ніколаєвій (Годунок).

Як директор «Білої вежі» Олександр Козак відзначив доброту і людяність рівненської вистави. Каже, саме це всіх і підкупило у Білорусії. Режисер постановки, директор-художній керівник Рівненського облмуздрамтеатру Володимир Петрів, переконаний, що успіх на фестивалі – це заслуга усіх учасників «Останнього строку».

Це не перша перемога рівнян у Бресті. 2012-го вони показалися на «Білій вежі» з абсурдною трагедією «Калігула» А. Камю. Тоді вистава була відзначена спеціальним дипломом від критиків «Висота». Коли рівняни з’явились у Бресті цьогоріч, виявилось, що «Калігулу», а зарівно і Рівненський облмуздрамтеатр, пам’ятають навіть через два роки.

На ХХ ювілейну «Білу вежу» організатори пообіцяли запросити усіх переможців минулих років. Отож, рівненські театрали сподіваються представити свою творчість у Бресті і у 2015 році.
05 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівненському театрі зіграють виставу на підтримку української армії

У перший день своєї відпустки, 14 липня, колектив Рівненського облмуздрамтеатру зіграє виставу за творами Т. Шевченка «Та не однаково мені…» на підтримку Збройних сил України.

У Рівному закриють театральний сезон прем'єрою

Мистецтво живе за будь-яких умов - черговий раз доводять рівненські актори. Тож навіть у складний час тішать глядачів новою виставою. Непростий цьогорічний театральний сезон закриватимуть прем'єрою.

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.

Рівненські актори-ляльководи отримали нові нагороди

Нещодавно колектив театру побував на другому міжнародному фестивалі "Лялькі над Нёманом" , який відбувався у місті Гродно , що в Білорусі.

Переможців премії «Оскар - 2014» визначено!

У ніч з 2 на 3 березня у Лос-Анджелесі відбулася 86 церемонія вручення премії «Оскар». Свої нагороди отримали режисери, продюсери, актори за заслуги у кінематографі за 2013 рік.
Популярные новости